Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!

Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!

www.cammino.cz; www.hotel-dolnimorava.cz

Dolni Morava Pohled ze Stezky v oblacích 1

V Relax & sport resortu Dolní Morava je pořád rušno. Zimní dovolenou si tam můžete s klidem zarezervovat i bez neustálého sledování dlouhodobých předpovědí. Resort je vybaven nejmodernějším zasněžovacím systémem, který dokáže sjezdovku kompletně zasněžit asi za 60 hodin. A až nasněží, těšte se kromě brázdění svahů a sjezdovek třeba i na zábavnou trať plnou klopených zatáček s myší dírou pod názvem Fun Line. Adrenalin a legrace určitě bude i ve snowparku nebo na crossové, sáňkařské či bobové dráze. Skipasy si můžete objednat online, ať pak nemusíte čekat na sjezdovce ve frontě. Platí na ně 15% sleva.

Dolni Morava zima 1
Areál je ideální i pro dovolenou s dětmi. V lyžařské škole na ně čeká speciálně přizpůsobený program včetně hlídání, takže si rodiče mohou jít v klidu zalyžovat a o děti bude královsky postaráno. V dětském Ski Parku Amálka si mohou natrénovat bezpečnou jízdu na pojízdném pásu, je zde i nová dětská poma a také lyžařské hřiště pro děti od 0-3 let. Pokud mají vaše děti rády společnost, přihlaste je do Mamutíkovy skupinové výuky, kde se kromě lyžování seznámí i se spoustou kamarádů a mohou se zúčastnit lyžařských závodů.
Dolni Morava zima 3 

A až budete unavení, můžete si jít odpočnout do spa, na něco dobrého k snědku do pizzerie Terezka, která zajišťuje rozvoz pizzy po Dolní Moravě zdarma anebo na vyhlídku na Stezce v oblacích, kterou určitě znáte minimálně z fotek. Stezka nedávno vyhrála titul Stavba roku 2016 a také se stala absolutním vítězem soutěže DestinaCZe 2016.  Stezka je postavená v nadmořské výšce 1116 metrů a měří 55 metrů. Nabízí opravdu nádherný výhled na celý masiv Králického Sněžníku. Návštěva stezky zaručí opravdový zážitek celé vaší rodině. Je otevřena také v zimě a přístupná i lyžařům, kteří se mohou nahoru vydat i v lyžákách. Na lyže jsou dole připraveny stojany, tak nemusí mít strach, že by je táhli s sebou.

Dolni Morava Stezka v oblacích 1

Stejně jako loni se zimní část sezóny na Dolní Moravě otevírá ve velkém stylu. 17. prosince se proto můžete těšit na Grand Opening. A ani letos nebude chybět zábavná série nočních show – Adventure Nights. Jedná se o nezapomenutelnou noční show, během které můžete sledovat různé freestyle exhibice, demo jízdy zkušených instruktorů, sledovat žongléry s ohněm, tanec roleb a mnoho dalšího.

Dolni Morava zima 4

Pro více informací se podívejte na stránky www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz. Tam najdete spoustu akčních pobytových balíčků, informace o cenách a o Resord Card – kartičce, se kterou můžete opravdu ušetřit.

 

 

Zdroj, foto: www.cammino.cz; www.hotel-dolnimorava.cz

 

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže