Za relaxací na Karlštejn

Za relaxací na Karlštejn

everydaymagazin.cz hotelmlynkarlstejn cz nahledovy
Hrad Karlštejn je mnohými považován za národní poklad, a to nejen díky tomu, že je neodmyslitelně spjat s životem Otce vlasti Karla IV. Jedná se o magicky působící stavbu, která se nachází v úchvatné přírodě. I proto sem míří tisíce turistů ročně, ovšem nejen za poznáním. Touží po relaxu a klidu. Nachází je v hotelovém objektu, jehož historie sahá až do roku 1263. Chlubí se téměř o sto let delší historií než hrad samotný.


Starobylý mlýn jako strážce hradu

Velikou popularitu si u turistů získal hotel Karlštejn, který vznikl důmyslnou rekonstrukcí starého mlýna. První zmínky o mlýně pochází z roku 1263, na místě stál mnohem dříve než hrad. Nic starého omšelého ale nečekejte. Hotel je ukázkou vybraného vkusu a elegance.

everydaymagazin.cz hotelmlynkarlstejn cz 01

Nabízí pokoje s výhledem na majestátní hrad a luxusním vybavením. Hosté si budou užívat například samostatně stojící vany, velké postele či kávovaru přímo na pokoji. Hotel má k dispozici celkem 21 pokojů. Všechny jsou nekuřácké a vybaveny wi-fi připojením k internetu. Každému je k dispozici hotelová terasa, konferenční prostory či rybí restaurace hotelu Karlštejn. Kuchaři vás ohromí jídly z mořských i sladkovodních ryb.

everydaymagazin.cz hotelmlynkarlstejn cz 02 


Privátní relaxační centrum, uklidňující golf a další aktivity
Byl by hřích trávit celý pobyt jen v prostorách pokoje, i když byste se určitě nenudili. Hotel má vlastní relaxační centrum. Odpočinout si můžete ve finské sauně, Whirlpool vířivce či si zacvičit v hotelovém fitness centru. Po relaxu je skvělé vyrazit na procházku do přilehlého areálu, nebo si užít hru golfu na blízkém hřišti. Tipy na další aktivity v okolí najdete v této rubrice.

everydaymagazin.cz hotelmlynkarlstejn cz 03

Jestliže cítíte únavu, nepřepínejte se. Hotel nabízí i speciální balíčky včetně relaxačního. Stačí se podívat na ubytování u Karlštejna, rezervovat si termín a vyrazit vstříc okouzlující atmosféře dob dávno minulých v kombinaci s moderními vymoženosti pro perfektní relaxaci.

 

 

Zdroj, foto: www.hotelmlynkarlstejn.cz

 

 

 

 

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže