Golfové hřiště a MHD minutu chůze daleko. Objevte bydlení v Hostivaři

Golfové hřiště a MHD minutu chůze daleko. Objevte bydlení v Hostivaři

everydaymagazin.cz finep cz nahledovy

Zkuste se na chvíli zasnít a představte si dokonalé bydlení. Určitě tam nechybí možnost sportovního vyžití ani pohodová vzdálenost k městské hromadné dopravě. K lékaři to máte kousek a děti do školy jakbysmet. Pokud hledáte právě takové bydlení, máme pro vás tip - najdete ho na Praze 10.

Praha - Hostivař byla ještě v první čtvrtině minulého století samostatnou obcí. Po připojení k hlavnímu městu se stala populární městskou částí, kam se začaly stěhovat mladé rodiny s dětmi. Hostivař totiž díky přírodnímu parku nabízí neobvyklé spojení velkého města s přírodou.

 everydaymagazin.cz finep cz 01
Nové byty v Hostivaři: vybere si každý

V Praze 10 seženete byty do osobního vlastnictví ve velikostech od nejmenších 1+kk až po 4+kk, kterých je v současné nabídce nejvíce. Ceny se pohybují od 2,5 milionů a pokud hledáte nový byt s balkonem, garáží nebo sklepem, najdete ho právě v Hostivaři.

Bydlení na Praze 10 je charakteristické především krásnou přírodou. Přehrada a rozlehlý lesopark s vrchem Kozinec potěší všechny pejskaře, rodiče s dětmi nebo milovníky běhání v přírodě. Narazíte tam třeba i na přírodní park pro jezdce na BMX kolech.

everydaymagazin.cz finep cz 02

Nové byty v Hostivaři ale rozhodně nejsou na konci světa. Na zastávky MHD Bolevecká a Livornská dorazíte za minutku a na stanicích metra Háje a Skalka jste za 10 minut autobusem. V Hostivaři jste jednou nohou v centru města a druhou v lese.

Hledejte radu u odborníků

S novými byty na Praze 10 vám poradí firma Finep, která přímo v Hostivaři staví nové byty. Její pracovníci mají přehled o všem, co se v Hostivaři šustne, a doporučí byt přesně na míru pro vás a vaši rodinu.

 

Zdroj, foto: JP; www.finep.cz

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže