Letní lázně lákají na kulturu a kulinářské speciality

Letní lázně lákají na kulturu a kulinářské speciality

www.llb.cz

pavilon Gocar malyII

Bohdanečské kulturní a gastro léto pokračuje sérií koncertů, tanečních večerů, přednášek, historických prohlídek lázní a spoustou dalších akcí. Celoprázdninový program vyvrcholí 10. září Lázeňským vinobraním.

IMG 7216 maly

Pokud se v nejbližších týdnech chystáte do Pardubického kraje, zpestřete si pobyt festivalem kultury a dobrého jídla, který pro své návštěvníky připravily Léčebné lázně Bohdaneč.

Milovníky hudebních vystoupení pod širým nebem potěší promenádní koncerty v lázeňském parku. Pokud si hudbu raději vychutnáváte v pohodlí interiéru, zavítejte na večerní koncerty, nebo si ji aktivně užijte v rámci tanečních večerů s živou hudbou.  

V průběhu celého léta až do 10. září tu současně můžete ochutnávat sezónní gastronomické speciality. Právě v tento den Bohdanečské kulturní a gastro léto také vyvrcholí Lázeňským vinobraním. Návštěvníci tu od 13 hodin budou moci ochutnat vína českých a moravských vinařů a červený a bílý burčák. V prostorách lázní budou k vidění řemeslné výrobky, výstava českých paličkovaných krajek a k poslechu zahraje cimbálová muzika Konopjan.

 

Zdroj, foto: www.llb.cz;

www.antennamedia.cz

 

 

 

 

O lázních
Specializují se na léčbu pohybového aparátu - revmatologických onemocnění, artrózy, Bechtěrevovy nemoci, totálních endoprotéz a poúrazovou rehabilitaci. Dlouhodobě dosahují výborných léčebných výsledků, zejména v rámci své specializace na časnou pooperační rehabilitaci. Díky ní se u pacientů rychleji zlepšuje zdravotní kondice, osvojení správných zdravotních návyků, cviků, dietního stravování a celkového celodenního režimu. Při léčbě pohybového aparátu  využívají unikátního způsobu aplikace slatiny v zábalových vanách, která šetrně působí pouze na postiženou část těla, takže klient po skončení procedury není „od hlavy až k patě od bahna“. Po celou dobu procedury současně zaručují stejnoměrnou teplotu slatiny. Uvedenou aplikací se účinek násobí a zároveň tolik nezatěžuje kardiovaskulární systém pacienta. Jsou vyhledávaným místem nejen k  léčbě, ale také k  zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. K tomu jsou také přizpůsobeny produktové balíčky a široká škála nabízených služeb. Více na www.llb.cz

8. červenec 2020
Dnes má svátek Nora

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže