APACHE MĚNÍ ŽIVOT 2 (dejte si šanci a zkuste elektrokolo), projekt pokračuje!

APACHE MĚNÍ ŽIVOT 2 (dejte si šanci a zkuste elektrokolo), projekt pokračuje!

Apache04

Máte chuť na změnu, začít sportovat, jezdit na kole, dostat se zpět do hry po úrazu nebo začít aktivně žít? Věřte, že potřebujete parťáka a tím může být elektrokolo. Staňte se součástí projektu APACHE MĚNÍ ŽIVOT (dejte si šanci a zkuste elektrokolo) a získejte svého APACHE zdarma!

Světový boom zaznamenávají elektrokola už několik let. Někdo říká, že je to z pohodlnosti, jiný jejich popularitu přičítá prodlužování aktivního věku, další módnímu trendu. Pravda bude asi někde uprostřed. Jak říká Lukáš Bárta, ze značky Apache, která je největším výrobcem elektrokol v České republice, již dávno není trapas si na elektrokolo sednout: „Bicykly s pomocným elektrickým pohonem otevírají rekreačním sportovcům úplně nové příležitosti. A pozor – samy nejezdí. Reagují na pohyb nohou. Jezdec musí vždycky vynaložit nějakou námahu, elektrokolo mu ji jenom ulehčí.“

 Apache09

Elektrocyklistika je pro každého!

Potěší mladé i starší, zdravé i nemocné, zkrátka všechny, kteří se rádi projedou, kteří chtějí sportovat, nebo třeba jen ekologicky cestovat. Elektrokolo je vynález, který kromě svých technických kvalit a účelnosti, také skvěle vypadá.

Česká značka Apache Bicycles pokračuje a i v tomto roce vyhlašuje 2. ročník projektu s názvem APACHE MĚNÍ ŽIVOT.

Je čas za změnu!

1.    Trápí vás zdraví nebo jste po úrazu a rádi byste se projeli na kole?
2.    Nebaví vás městská hromadná doprava, neradi se mačkáte v davu?
3.    Nechcete čekat v dopravních zácpách v autě na cestách?
4.    Už vás nudí chodit do posilovny nebo doma šlapat na rotopedu?
5.    Jste aktivní či vysloužilí sportovci a rádi byste si zvedli laťku?
6.    Chcete pohodlně zhubnout a zpevnit nohy?
7.    Potřebujete se udržet v kondici nebo jednoduše elektrokolo chcete?

Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ANO, tak právě pro vás je tento projekt!

Co je třeba udělat?
Klíčem k úspěchu je příběh, jenž líčí důvody, jak může elektrokolo změnit váš vlastní život. Pokud si myslíte, že by vám elektrokolo mohlo pomoci v každodenním životě, nebo ho dokonce mohlo změnit k lepšímu, a chtěli byste jej získat zdarma, přihlaste se. Pošlete svůj příběh včetně fotografie či s videem do 31. května 2016 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co vás čeká?
Vybraní adepti získají na toto léto elektrokolo Apache a odstartují tak svůj život s Apachem. Začnou jezdit a užívat si svůj příběh s elektrokolem. Povinností je jen sdělovat své zážitky a nové poznatky, které během letní sezony s elektrokolem získají.  Na vlastní kůži si vyzkoušejí elektrokolo v denní praxi. Stanou se na krátkou dobu tváří propagační kampaně značky Apache elektrokola a pokud splní všechny podmínky, dostanou nakonec elektrokolo darem.

Více o tom, jak probíhal první ročník a jak změnil Apache život našim loňským aktérům, můžete vidět  na www.apache-elektrokola.cz/meni-zivot.

 

Zdroj, foto: www.apache-elektrokola.cz

20. září 2019
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek