Dolní Morava je místo, kde se letos nudit nebudete.

Dolní Morava je místo, kde se letos nudit nebudete!

Dolni Morava Stezka v oblacich I

Všichni návštěvníci Relax & sport resortu Dolní Morava letos mluví o ojedinělé Stezce v oblacích. Stezka je postavená v nadmořské výšce 1116 metrů a měří 55 metrů. Nabízí opravdu dechberoucí výhled na celý masiv Králického Sněžníku, takže pokud jste ještě neměli tu čest, určitě si sem naplánujte výlet, je to opravdový zážitek.

 Dolni Morava zima II

Za každého počasí si pak užijete i bobovou dráhu. Ale určitě si s sebou na Dolní Moravu vezměte lyže a snowboardy, díky nízkým teplotám a intenzivnímu zasněžování je v provozu celý areál včetně všech sjezdovek a sáňkařské dráhy. Využít samozřejmě můžete i lyžařskou školku s dětským vlekem a zkušenými instruktory, které děti prostě milují. Až se i ti nejmenší z rodiny naučí lyžovat, můžete se společně přihlásit na některý ze závodů, které se konají v průběhu celého února a března. Vášniví lyžaři si ani letos nesmí nechat ujít „První stopu“. Je to akce, kdy se malá skupinka nadšenců vydá ráno s průvodcem sjet jako první čerstvý „manšestr“.

Dolni Morava Wellness hotel Vista saunovani

Pokud kvůli První stopě budete vstávat brzy, stavte se přes den do luxusního wellness světa hotelu Vista, kde si nejlépe odpočinete v sauně nebo při masáži. Večer pak budete mít dost energie na jedinečnou show ze série Adventure Nights, které vás ani o studené zimní noci nenechají chladnými. Veškeré informace o výhodných pobytových balíčcích, slevové kartě Resort card a celý kalendář akcí najdete na www.dolnimorava.cz

 

Zdroj, foto: www.dolnimorava.cz; www.cammino.cz

 
                                                      

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže