postavte se na start Jizerské 50

Změřte své síly a postavte se na start Jizerské 50 hned vedle Michala Hrůzy a dalších

Ilustrační foto

Roman Šmucler, Michal Hrůza nebo Radek Jaroš – i takového osobnosti můžete potkat druhý lednový víkend na ČEZ Jizerské 50. Tohoto závodu se každoročně účastní tisíce zapálených profesionálních i amatérských sportovců včetně rodin i s dětmi. Na start se tento rok postaví uznávaný kardiochirurg Jan Pirk, architekt a herec David Vávra, moderátor a lékař Roman Šmucler, horolezec Radek Jaroš. Do závodu se vydá i zpěvák Michal Hrůza, který v sobotu vystoupí na hudebním Skifestu v Liberci.

Foto z minuléhho ročníku
Hned druhý víkend v lednu, konkrétně 8. až 10. 1. 2016, se můžete těšit na tradiční závod v běžeckém lyžování. Pojede se totiž již 49. ročník ČEZ Jizerská 50. Tento závod má stále více příznivců i mezi známými osobnostmi. Na startu mimo jiných můžete potkat také reprezentační osmiveslici žen, hejtmana Martina Půtu nebo předsedu ČOV Jiří Kejval nebo investor Martin Kasa.   Kromě klasických závodů na 50, 30, a 25 kilometrů se letošní rok můžete těšit na novinku, kterou bude klasická desítka pro rodiny i debutanty jako součást sobotního programu a povede jak ve stopách proslulé Jizerské 50, tak i po nových místech, kudy dosud žádný závod nevedl.
Kdo si chce změřit síly s těmito osobnostmi a dalšími účastníky, neváhejte a přihlaste se – pár posledních míst ještě zbývá! Podrobnější program a aktuální informace naleznete na www.jiz50.cz

 

 

Zdroj, foto: www.jiz50.cz; PResscode

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže