Úřadující Miss Nikola Kokyová kraluje přes rok. Co se změnilo?

Vítězka Miss České republiky 2019, Nikola Kokyová svoji korunku krásy získala 29. října 2019. Její úřadování brzy skončí a předá korunku své nástupkyni. Co se za tuto dobu změnilo a jak ona sama sebe vnímá?
 kokyovamiss21
Stejně jako většina modelek, i Nikola kvůli covidu přišla o spoustu pracovních zakázek v modelingu, kdy jednou z nich byla billboardová kampaň pro největší klenotnickou výstavu v České republice. „Fotila jsem nádhernou kampaň pro veletrh Hodiny a klenoty 2020. Veškeré fotografie a grafické vizuály byly hotové, ale nic nešlo do tisku. Byla to škoda, protože billboardy měly být po celé republice. Beru to sportovně, protože se mi naskytla spousta jiných pracovních nabídek včetně moderování různých online show,“ uvedla stále ještě kralující Miss, pro kterou je rok nezapomenutelný a to jak v tom dobrém slova smyslu, tak i špatném. „Jsem vděčná za příležitosti, které mi chodí v mém osobním i profesním životě. V roce 2020 jsem dokončila studium MBA, na světové Miss jsem získala titul Miss Elegance a postup do TOP15, na Mercedes-Benz Prague Fashion Week jsem jako modelka vynesla šaty Jiřího Kalfaře a nakonec se mi podařilo i získat pracovní zakázku pro světovou softwarovou společnost.“

kokyova22narozeniny
Nikola si prošla velkou proměnou v soutěži, jako účastnice castingu do Miss České republiky měla jen hrstku zkušeností s modelingem. „Soutěž mi přinesla samá pozitiva. Při pohledu do zrcadla vidím úplně jiného člověka než v roce 2019 při mých začátcích v soutěži, a to jak z vnějšku, tak i vnitřku. Kurzy líčení, catwalku, focení, prezentace vlastního já a mnoho dalšího,“ uvedla Nikola, pro níž vítězství v Miss ČR byl teprve začátek v její dlouhé cestě. Musela se naučit za všech okolností vypadat dobře, prokázat lepší projev na kameru, komunikovat s veřejností skrze sociální sítě či v médiích. V plnění snů však pokračovala, začala se věnovat moderování a produkčním činnostem. „Organizace celé soutěže je velmi komplexní a složitá. Člověk musí brát v potaz mnoho faktorů, které mají vliv na samotnou realizaci. Nyní se všemi vládními nařízeními a opatřeními je to ještě náročnější, ale my jsme se s tím vždy poprali a vyhlášení vítězek pro rok 2020 proběhne v květnu formou živého přenosu na sociálních sítích. Samotný průběh diváci mohou sledovat na facebooku Miss České republiky https://www.facebook.com/missceskerepubliky a na vyhlášení se mohou diváci těšit na televizních obrazovkách. Situace tomu moc nenapomáhala, ale své prodloužené kralování jsem si užila maximálně. Nyní se těším na předání korunky své nástupkyni,“ doplnila Nikola a odkázala se ještě na možnost stále otevřené možnosti hlasování veřejnosti na www.miss-ceske-republiky.cz, dívka s nejvyšším počtem hlasů získá titul Miss Sympatie.

 SuperfinalistkyMisscr

Nikola sama sebe i soutěž posunula o další krok výše, podílela se na nahrávání podcastů do radia a zúčastnila se televizních natáčení pro televizi i online media. Pro organizátory je důležité, aby soutěž stála na pevných pilířích a kvalitní dlouhodobé spolupráci se stálými sponzory a partnery. „Podařilo se nám dostat zpět soutěž krásy na obrazovky TV Nova, od března podporujeme charitativní projekt Počítače dětem, do kterého se zapojily i tváře, jako je Dana Morávková, Ivana Jirešová, Michaela Badinková, Robert Jašków, Elis Mrázová a další. Projekt řeší natolik důležité a mimořádně aktuální téma, že získal záštitu celkem od čtyř ministerstev."

 


………………………………………………………………………………………………………………………......
Partneři soutěže Miss České republiky: e-shop Mironet, pramenitá voda Aquila, rádio Frekvence 1, deník Metro, týdeník Metropol, online medium Jsme úspěšní,  multibrandový prodejce vozů Autobond Group, IT software Web Integrator, IT společnost Prozeta, aquapark Aquapalace Praha, estetická klinika Aurum Clinic, vinařství Pavlovín, šperkařská společnost JSB Bijoux, vlasová kosmetika Brazil Keratin, pražská čokoláda Steiner & Kovařík, květiny Le Diamant Rose, drahé kameny Granát Turnov, hotel Jalta, módní návrhářka Šárka Ordošová, stylistka a módní návrhářka Jenny Jeshko, kosmetika Skinny Coco, fashion e-shop Le La Boutique, Czech Fashion Week, foto Natalias Pictures, salon La Pearl
 
Zdroj: Archiv Nikoly Kokyové, Miss České republiky

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek