Tip na valentýnský dárek: Tomáš Řepka přichází s kolekcí triček pro páry

 

Fotbalová legenda, český reprezentant, legendární kapitán Sparty a hráč AC Fiorentina a West Ham United, jeden z nejsledovanějších mužů v Česku, davy vyzdvihovaný a obdivovaný, někým zatracovaný - rebel TOMÁŠ ŘEPKA představuje svou další kolekci merche KAPITÁN.

mikina oba

Po velkém úspěchu první kolekce je tady NOVINKA.
Tentokrát jde o trička a mikiny pro páry.


Protože:
-  partnerství je třeba opatrovat a posilovat,
- v partnerství spolu vždy táhneme za jeden provaz,
- v partnerství vždy obdarováváme a vzdáváme hold jeden druhému

3Q1A2067

Kolekce vznikla nejen pro ty, kteří si zamilovanost dají najevo 14. února - ve svátek svatého Valentýna, ale je určena všem, kteří při sobě stojí celý život za všech okolností, jsou si oporou a ustáli spolu chvíle, kdy se zdá, že bude jednodušší toho druhého opustit a neohlížet se. A proto jsou trička určena právě pro ty páry, kterým v žilách koluje SPARŤANSKÁ KREV bojovníků a vědí, že v týmu je vše snazší a že LÁSKA, DŮVĚRA a LOAJALITA jsou hodnoty, které jsou stavebním kamenem každého vztahu.

Tomas blikanecTomáš Řepka spolu Kateřinou jsou důkazem toho všeho, i faktu, že svou lásku nemusíte nikomu vysvětlovat, ani ospravedlňovat, stačí při sobě být, ať se děje cokoliv.
"Řada lidí se na mně obrátila po přečtení mé knihy Deník ze dna. Fanoušci mě sledují na sociálních sítích a spolu se mnou pak prožívají své každodenní osudy. Někteří se ztotožňují s konkrétní etapou, kterou jsem prožil a ve své současné situaci jsem pro ně motivací. Jsem za to rád a jejich přízně si moc vážím.Tito lidé zkrátka vidí a vědí, že jsem prošel složitým životním obdobím a že moje žena zůstala po mém boku a neotočila se zády. A právě pro tyto fanoušky jsou určena trika z nové kolekce merche s mým jménem. Sparťanská krev není fráze ani žádná iluze. Sparťana nebo sparťanku poznáte, když bojujete. I když okolo nich všechno zůstává v prachu, oni stojí dál. A já jsem rád, že někoho takového mám po svém boku. Věřím, že když si fanoušci koupí partnerská trika, poděkují tím jeden druhému," dodal k nové kolekci Tomáš Řepka.


Kolekci nafotila Lucie Roubíčková. Fotografka věnující se převážně sportovní fotografii a atmosféře zápasů.
NOVÝ MERCH ZNAČKY KAPITÁN, pro ty, co jsou týmem za každých okolností bude k prodeji od středy 27.1.2021 na www.sportinator.cz/kapitan

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Helena Váňová Production

23. říjen 2021
Dnes má svátek Teodor

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek