Hana Vágnerová miluje story focení - charitativní alendář

Hana Vágnerová miluje story focení-charitativní alendář

LexCo IMG 2323 1

Hana Vágnerová v době parného léta přijala nabídku nafotit charitativní story kalendář. Oslovila ji společnost LE & CO, která se  specializuje na výrobu vysoce kvalitních šunek a masných specialit. To, co rozhodně stvrzuje její přidanou hodnotu je, že nezapomíná ani na zlepšení života těch, kterým do života zasáhla nepřízeň osudu.


A jak si to Hana Vágnerová užila? „Fotilo se mi skvěle. Byla jsem ráda, že jsem se mohla potkat s Romanem Šebrlem, protože každý den nepotkáte olympijského vítěze, se kterým můžete pracovat,“ prozradila herečka. „Obdobné příležitosti vítám. Vždycky jsem to brala jako zábavu i dnes to beru jako zábavu, ale hlavně jsem byla hrozně ráda, že to je projekt, který má smysl. Není to jenom o tom, že jsou z toho krásné fotky, ale že je to krásná charita,“ dodala kráska z kalendáře pro rok 2019.  Příběhy, které stojí na pozadí letošní pomoci společností LE & CO ji opravdu zaujaly: „Jsem ráda, že jsem měla možnost se takového projektu zúčastnit,“ se skutečným uznáním dodala Hana Vágnerová.

LexCo IMG 2532
Dobrou věc přišel podpořit také Roman Šebrle, stále půvabná, exrosnička Radka Rosická s Romanou Jákl Vítovou a úřadující nejkrásnější muž roku Jiří Kmoníček. Křtem provedla Eva Perkausová, která byla hlavní hrdinkou loňské kalendářové story.  

Kal Leco 2019 475x340 7


Foto: LE & CO

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže