Kohák a Bučková: Hrátky v bazénu i divoká jízda na tobogánu

Kohák a Bučková: Hrátky v bazénu i divoká jízda na tobogánu


Herec Jakub Kohák a modelka Eliška Bučková se společně vydali na cestu do vesmíru. Umožnila jim to unikátní novinka ze světa vodní zábavy VR SLIDE. První a jediný tobogán s virtuální realitou v Česku byl dnes slavnostně otevřen v Aquapalace Praha v Čestlicích.

kohák

Technologická novinka pocházející ze Silicon Valley v Kalifornii spojuje dosud nepředstavitelné, zážitek z jízdy na tobogánu a virtuální realitu. Nabídku jako první atrakci otestovat, a zároveň se stát jejím kmotrem, přijal herec a bavič Jakub Kohák. „Je-li možnost vyzkoušet něco nového, navíc jako první, neváhám ani na okamžik. Tobogán s virtuální realitou je další stupeň zábavy - a té já se nevyhýbám - ba naopak! Svět okolo nás je často vážný a drsný, tak proč si na chvilku neodskočit a nezařádit si?!,“ uvedl Jakub Kohák.

 

Ozdobou slavnostního křtu a kmotrou tobogánu byla Eliška Bučková, která při divoké jízdě předvedla svoji postavu v plavkách. „Rozhodla jsem se vyzkoušet novinku pro děti i dospělé. Ráda bych tuto senzační zábavu dopřála dětem z rybářského tábora, který pořádám v létě. A samozřejmě si to musím sama vyzkoušet na vlastní kůži, abych je mohla navnadit a barvitě popsat svůj zážitek,“ doplnila Eliška Bučková.

bučková

Z vody do galaxie nebo mezi oblaka se od dnešního dne mohou vydat také všichni milovníci vodní zábavy. Atrakce patří k hlavním lákadlům jarních prázdnin. „Jsme velice rádi, že tuto výjimečnou atrakci můžeme nabídnout našim návštěvníkům jako první. Posouvat limity zábavy a udávat trendy je naším dlouhodobým cílem a naplňuje vizi být nejzábavnějším aquaparkem široko daleko,“ sdělila Vladana Horáková, generální manažerka Aquapalace Praha. Kromě speciálního tobogánu nesoucího název „Magic“ se mohou návštěvníci těšit také na nejoblíbenější akci „Vstupné pro dítě za 1 korunu“, která startuje v pátek 1. února a potrvá po celé jarní prázdniny.

Ballast Hardware HighRes 4
Více informací o Aquapalace Praha:

Unikátní Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí. Více informací naleznete na www.aquapalace.cz

 

 

 

Zdroj, foto: aquapalace

 

5. srpen 2020
Dnes má svátek Kristian

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže