Lucie Bílá ohlásila vystoupení v O2 areně a převzala dvojnásobnou platinovou desku za album Bílé Vánoce II

Lucie Bílá ohlásila vystoupení v O2 areně a převzala dvojnásobnou platinovou desku za album Bílé Vánoce II
 Lucie Bila C Lukas Fronk 3
Dvacetinásobná česká slavice Lucie Bílá tradičně končí kalendářní roky vánočními koncerty. Letos převzala dvojnásobnou platinovou desku za album Bílé Vánoce II v rámci koncertu v Hudebním divadle Karlín a ohlásila galakoncert v pražské O2 areně na příští rok.


„Letošní Ježíšek ještě nepřišel a já už se těším i na toho v příštím roce. Sobě i vám nadělím vánoční galakoncert v té nejkrásnější podobě. Kapela Petra Maláska, Bílý sbor, orchestr, 3D hologramy a spousta další techniky. To vše v pražské O2 aréně 10. 12. 2019,“ píše na svém facebookovém profilu sama zpěvačka.

Lucie Bila C Lukas Fronk 1
Lucie Bílá vydala v roce 2010 multiplatinové album Bílé Vánoce Lucie Bílé, na něž v loňském roce navázala dalším – s příznačným názvem Bílé Vánoce Lucie Bílé II. To bylo opět za pouhých několik týdnů úspěšných prodejů CD a LP oceněno Platinovou deskou Supraphonu. Nyní dosáhlo dvojnásobné platiny. Ocenění si Lucie Bílá s producentem Petrem Maláskem převzali v rámci koncertu v pražském Hudebním divadle Karlín 13. prosince.


Připomeňte si oficiální klip k písni „Jenom klid“, který se stal po svém zveřejnění okamžitě video senzací: https://youtu.be/qel3dQCXYHQ


 
Předtím, v roce 2013, ještě stihla potěšit své fanoušky zvukovým záznamem ze dvou koncertů z pražské Státní opery – Bílé Vánoce v Opeře LIVE. Za úspěšnými vánočními alby stojí vedle Lucie Bílé hudební producent a skladatel Petr Malásek, který rovněž doprovází Zlatou slavici na všech vánočních turné, které s obrovským úspěchem od roku 2011 pravidelně pořádají.

su63962

Letošní vánoční turné Bílé Vánoce Lucie Bílé čítá celkem osmnáct měst v České a Slovenské republice. Koncerty, které převážně vychází ze stejnojmenných alb, mají takový úspěch, že se v některých místech musejí přidávat další odpolední představení.


BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ – TURNÉ 2018, AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

14. 12. – Hradec Králové, Kongresové centrum Aldis
15. 12. – Třinec, Werk Arena
16. 12. – Plzeň, Měšťanská beseda
17. 12. – Brno, Sono centrum
18. 12. – Zlín, Kongresové centrum
20. 12. – Mladá Boleslav, L&K Forum, ŠKODA Muzeum
21. 12. – Opava, Víceúčelová hala
22. 12. – Olomouc, Clarion Congress Hotel
23. 12. – Liberec, DK

 

 

Zdroj, foto: Supraphon

8. srpen 2020
Dnes má svátek Soběslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže