V pondělí 19. listopadu se slaví Mezinárodní den mužů

V pondělí 19. listopadu se slaví Mezinárodní den mužů.

Expert radí, co si muži přejí

vetrny tunel

Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopad a jak už jeho název napovídá, patří našim manželům, kamarádům, bratrům, otcům, dědečkům a všem dalším, na které si vzpomenete. Slaví ho lidé v 70 zemích světa a Česko není výjimkou. Chcete muže na jejich svátek potěšit? Expert na dárky vám poradí, jak na to.

Přestože se svátek patřící mužským polovičkám slaví už od roku 1999, Češi mu přicházejí na chuť až v posledních letech. Na rozdíl od Mezinárodního dne žen, kdy se zpravidla darují květiny a sladkosti, se s ním nepojí žádný tradiční dárek. Proto chcete-li muže v jejich den potěšit, popusťte uzdu fantazii.

 

Podle experta na dárky si muži nejvíce přejí něco neobvyklého, co nemohou v běžném životě zažít a u čeho se zároveň pořádně vyřádí. „Jednoznačně nejoblíbenější dárky jsou tandemové seskoky s padákem, průlet ve větrném tunelu nebo bungee jumping. I ti, kteří adrenalin zrovna nevyhledávají, si nejčastěji přejí zažít něco výjimečného, třeba let horkovzdušným balónem. Krom dárku samotného je pro většinu mužů velmi důležité sdílení, nejčastěji s kamarádem nebo s partnerkou,“ uvádí Rostislav Peníška z největšího zážitkového portálu pro muže Adrop.cz. Dodává, že pokud chtějí ženy oslavit den společně s partnerem, měly by zapomenout na klišé, jako je večeře při svíčkách, a raději ho pozvat na originální rande plné akce a zážitků.

Let balonem

TIPY EXPERTA NA ZÁŽITKY

 

Létání ve větrném tunelu

Větrný tunel přivede do euforie každého, kdo touží okusit volný pád. Prolétnete se neuvěřitelnou rychlostí 200 až 270 km/hod a zažijete pocit, jako byste právě vyskočili z letadla. Jestli pátráte po nezapomenutelném dárku, který si navíc můžete užít i ve dvou, simulátor volného pádu je trefou do černého.

Cena: od 1 500 Kč

 

Originální rande v horkovzdušném balónu

Pokud chcete partnera ohromit, pozvěte ho na nejoriginálnější rande všech dob. To se bude odehrávat doslova v oblacích, v horkovzdušném balónu. Zatímco si budete vychutnávat pohled na krásy naší země z ptačí perspektivy, o vaše plné pohodlí se postará stevard. Během letu si tak můžete dopřát nápoje dle vašeho gusta. Originální let si můžete užít kdekoliv v Česku.

Cena: 3 199 Kč
 

Originální dárky pro chlapy přináší www.adrop.cz

 

Více informací o Adrop.cz:

Adrop.cz je největší zážitkový portál s dárky pro muže. V jeho nabídce naleznete denně více než 250 jedinečných zážitků, které potěší milovníky adrenalinu, drsňáky, pohodáře, sportovce i gentlemany každého věku. Ty nejlepší zážitky vybírá, na vlastní kůži testuje a doporučuje už 13 let. Nechte se inspirovat, běžte na www.adrop.cz

a věřte, že to bude stát za to.

31. květen 2020
Dnes má svátek Kamila

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek