Běžíme s úsměvem, naplno, přes překážky i tmou

Běžíme s úsměvem, naplno, přes překážky i tmou

1770

V pátek 9. listopadu se otevřou brány brněnských veletrhů a v podvečer budou  odstartovány i běžecké závody pro širokou veřejnost SPORT Life! Run powered by GoGEN pro děti i dospělé. Bude odstartován i šifrovací závod Tmou. V sobotu se poběží s charitou RUNSMILE a vše uzavře nedělní PREDATOR RUN.

 

SPORT Life! Run powered by GoGEN, je otevřený závod, který je určen několika  kategoriím. Je prvním ze série „Life! běhů“. Start i cíl je umístěn u hlavní brány  brněnského výstaviště, skrze které se poběží - po asfaltu, trávě i štěrku. Závody vyžadují registrace, které najdete zde.

 

Pořadatelé vyhlásili několik kategorií:
Děti ve věku 5 až 10 let, trasa na 500 m
Muži a ženy do 36 let, trasa 5 nebo 10 km
Muži a ženy nad 36 let, trasa 5 nebo 10 km

 

Na vítěze čekají price money, značková elektronika a další ceny, děti navíc potěší výhry z kolekce  GoGEN Maxipes Fík. Běžecké aktivity různých stupňů náročnosti v rámci festivalu Life! mají své patronky, jednou je herečka Pavla Vitázková a druhou cvičitelka Hanka Kynychová. Společně s nimi jistě protnou startovní čáru stovky závodníků, a to od malých dětí až po ostřílené běžce.

Kopie UNIVERSALMANIE 127

První a největší běh bude mít start v pátek 9. listopadu a večer bude odstartován i noční běh, nebo spíše šifrovací hra, „TMOU“. Pokud máte rádi napětí, jste schopni ujít až 20 km od pátku večera do sobotního poledne a máte logické myšlení, pak je pro vás tato hra jako dělaná. Ale pozor -  na každé další stanoviště se dostáváte pouze tehdy, když správně vyluštíte šifru. V opačném případě pro vás hra končí!

 

Třetí běh je plánován na sobotu 10. listopadu a jde o charitativní akci RUNSMILE. Slyšeli jste už o zdravotních klaunech, co rozdávají radost dětem v nemocnicích? Tak i na jejich podporu je určen tento běh, pro který je vymezen čas v sobotu od 10 do 17 hod. Běžet může skutečně každý, trať totiž měří pouhou jedinou míli a navíc se bude od startu až po cíl usmívat.  

 

Poslední ze závodů je plánován na neděli 11. listopadu a jde o nejjednodušší verzi tzv. Predator závodů PREDATOR RUN. Třináct překážek a celkem sedm kilometrů trasy bude připraveno nejen na výstavišti, ale i v jeho blízkém okolí. Do soutěže se mohou zapojit jednotlivci, týmy i skupiny, takže neváhejte a posuňte si běžeckou laťku opět o překážku výš! A nemějte strach, náročnost trati je koncipovaná tak, abyste si závod i dobře užili.

 

 

 

 

Zdroj, foto: BVV

10. srpen 2020
Dnes má svátek Vavřinec

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže