Středa 12. září - Miss Léta v pražském klubu Duplex

Bílá armáda na VIP OPENING VEČÍRKU pražského klubu Duplex

 

Ve čtvrtek 6. září 2018 proběhla VIP akce v klubu Duplex. Akce se zúčastnily známé VIP tváře, jako je Simona Krainová, Jan Přeučil, Regina Řandová. Pozvání obdržely i členky Bílé armády včetně současných finalistek Miss Léta 2018, které se připravují na finálový večer, který proběhne již tuto středu 12. září 2018 právě v tomto klubu. Známe jména vystupujících a módních návrhářů, jejichž modely předvedou v rámci soutěžních disciplín.
  MissPavel Gwužd1
Zdroj: Pavel Gwužd


Programem provázel moderátor Ondra Cikán z Fajn rádia a nechyběla ani módní přehlídka, které se zúčastnily přední české modelky (Lenka Čepáková, Monica Sofia, Pavla Pučková). Duplex nově nabízí zrekonstruované prostory klubu a především restaurace (s dovětkem ROOF TOP VENUE). Hosté mohou využít luxusního gentlemanského salónku. Co stále zůstává, je nádherný výhled na celé Václavské náměstí. A nejen večer se hosté klubu mohou pokochat originálním výhledem na Pražský hrad.
   MissInstagramSimonyKrainove
Zdroj: Instagram Simony Krainové   

                    

MissPavel Gwužd2

Zdroj: Pavel Gwužd

 

missinstagram3

Iveta Maurerová (1.vicemiss Léta 2017) se Simonou Krainovou


Pozvání obdržely i členky Bílé armády včetně současných finalistek Miss Léta 2018, které se připravují na finálový večer, který proběhne již tuto středu 12. září 2018 právě v tomto klubu. Finalistky tohoto ročníku se vám s módními přehlídkami představí až v rámci finálového večera. Zvláštní pozvání přijal zpěvák Pavel Callta.
 

MissCalta
Zdroj: Facebook Pavla Callty


Finálový večer bude plný módních výstřelků. Finalistky představí kolekci návrhářky Gianni di Leo, jejíž modely jste mohli vidět na Prague Fashion Weeku. Na samotné vyhlášení vítězek finalistky obléknou šaty od Debbie Brown, která představila svou nejnovější kolekci (s názvem Carnival) v rámci Karlovarského filmového festivalu. „Samotné finále Miss Léta je vrcholem všech akcí Miss Léta, které během roku pořádáme, přesto si ale dáváme záležet na každé akci, kterou organizujeme nebo spoluorganizujeme. Za pozvání na tento Opening večírek jsme velmi vděční a zároveň jsme velmi potěšeni, že jsme zároveň hosty mohli pozvat na finále, které se koná již za pár dní. Zároveň chceme upozornit na to, že vedení klubu Duplex se rozhodlo vzdát se výdělku ze vstupného a věnovat jej v plné části Nadačnímu fondu IT People, čehož si nesmírně vážíme.“ Uvedla na opening večírku Duplexu organizátorka soutěže Miss Léta, Alexandra Belingerová.
 

missJiriSubrt
Zdroj: Jiří Šubrt (foto), Gianni di Leo (návrhářka)

 


Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta


Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo) – Aquila se stala po pěti letech sponzorem soutěže krásy. Jsme jediná soutěž krásy, která je spolufinancována Karlovarskými minerálními vodami.


Blackberry – značka mobilních telefonů, Blackberry, se stala oficiálním dodavatelem mobilních telefonů pro soutěž Miss Léta.


Ford Carent Praha – vítězka soutěže Miss Léta vyhrává roční pronájem automobilu značky Ford od společnosti Carent Praha.


Mironet – největší IT e-shop v České republice se podílí na finanční podpoře této soutěže od jejího založení. Dodává soutěži zázemí, finanční podporu a obchodní management.


Aquapalace Praha – nejzábavnější aquapark ve střední Evropě organizuje semifinálová kola v prostorách Vodního světa a zajišťuje zázemí pro produkci a samotné soutěžící.


Chopin Vodka – nejpopulárnější a nejluxusnější značka vodky na světě s nejvyššími světovými oceněními. Chopin vodku podporuje například Sandra Bullock.

 

 

Zdroj: Miss Léta

25. květen 2020
Dnes má svátek Viola

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek