Miss Léta 2018 vrcholí finálovým večerem 12. září

Miss Léta 2018 vrcholí finálovým večerem 12. září a je nesledovanější soutěž v ČR na sociálních sítích

foto pozvanka na finale4202

V průběhu června a července proběhla v Aquapalace Praha celkem čtyři semifinálová kola Miss Léta, kdy se postupně v každém kole představila jiná dvanáctka soutěžících. Pro každé kolo byly připraveny tři korunky a šerpy pro tři postupující dívky. Každé kolo to měla porota těžké, protože konkurence byla vysoká a většinou mezi čtvrtým a třetím místem rozhodoval pouze jeden bod. Po skončení každého kola se nové finalistky přesunuly na slavnostní afterparty do restaurace Como, na kterou je odvezla cabrio limuzína Lincoln Limousine, a dívky oblékly tradiční bílé outfity Bílé armády, které jsou již od roku 2016 neoddělitelnou částí image soutěže Miss Léta.


Vítězky každého semifinále obdržely hodnotné ceny od Olympusu, Blackberry, Aquily, Aquapalace, Body Wraps, Solárního studia Sun Angels, Brazil Keratin, Exkluzivní vizitky, Aurum Clinic, Chopin vodky. Na své si přišli i diváci živých přenosů streamovaných na facebooku Miss Léta.


Během srpna finalistky čekala a čeká spousta soustředění a focení. Součástí focení bude i nafocení kalendáře pro rok 2019, kterého se již třetím rokem účastní i značka spodního prádla Werso. Pravidelně se o fotografie postará Ing. Robert Novotný, ředitel soutěže Miss Léta (majitel společnosti Mironet) a příležitostný fotograf. Kromě prádla děvčata nafotí fotografie módních návrhářů a plavky. Nebude chybět ani profesionální focení fototestů, která dívkám otevřou cestu do světa modelingu.

missletaalex1
Ve středu 22. srpna 2018 proběhla tisková konference k finálovému večeru. Tisková konference se konala v konferenčních prostorách partnerského hotelu Jalta. Při této tiskové konferenci se oficiálně představilo všech dvanácti dívek, které se utkají v boji o korunku a titul Miss Léta 2018. Mluvčími na tiskové konferenci kromě organizátorů soutěž byly loňské vítězky, Angelika Kostyshynová a Iveta Maurerová.


„Ve středu 12. září 2018 proběhne v klubové části Duplexu finálový večer. Vítězka Miss Léta 2018 kromě hodnotných cen a postupu na světovou Miss vyhrává roční pronájem automobilu od Ford Carent Praha. Pro letošní rok je připraven zcela nový model uvedený nedávno na trh – Ford Ecosport. Samozřejmě myslíme i na dívky, které získají další tituly a také na neumístěné finalistky.“ Uvedla organizátorka soutěže Miss Léta, Ing. Alexandra Belingerová, MBA.


Ve středu 12. září 2018 Vás čekáme na finálovém večeur Miss Léta

 

Celý večer se ponese v duchu " Vítej na letní párty!" a bude poprvé pořádaný v nejznámějším českém klubu Duplex na Válavském náměstí!

Můžete se těšit na přehlídky, doprovodný program a jako velké finále vyhlášení vítězek Miss Léta 2018.

 

 

Vítězka Miss Léta 2018 kromě hodnotných cen a postupu na světovou Miss vyhrává roční pronájem automobilu od Ford Carent Praha, model Ford Ecosport.

 


Program večera:

Start 21:00h

Módní přehlídky – Taneční show, promenáda v plavkách, outfity Bílé armády, přehlídka návrhářky Gianni di Leo a Debbie Brown.

Vyhlášení vítězek proběhne okolo 23 hodiny.


Afterparty pokračuje v klubu Duplex.

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže