Do Ordinace se po roce vrací Andrea Kerestešová Růžičková: První kroky povedou do vězení

Do Ordinace se po roce vrací Andrea Kerestešová Růžičková: První kroky povedou do vězení!

3008 Kerestesova Ruzickova vezeni

Bude to rok, kdy diváci Ordinace v růžové zahradě 2 viděli herečku Andreu Kerestešovou Růžičkovou v seriálu naposledy. Zatímco její postava doktorky Mariky Lukáčové strávila rok v Plzni na stáži, herečku zaměstnaly mateřské povinnosti. Nyní je ale zpět a v plné síle. Její postava doktorky Mariky Lukáčové se do Kamenice vrací už dnes večer.

 

I když se herečka před kamery těšila, návrat nebyl tak jednoduchý, jak by si možná představovala. „Rozdíl to je to hlavně mentální. Hůř se mi učí texty, na začátku to bylo dost těžké přepínat. Když jsem doma s dítětem, komunikace je o mnoho jednodušší než napsané texty. Ale dá se to zvládnout a je to fajn. Myslím, že nám vyhovuje tenhle systém. Netočím každý den ani od rána do večera. Někdy si na natáčení chodím odpočinout a Tobiáš si ani nevšimne, že jsem odešla. Střídám domácí a pracovní námahu, tak se to hezky vyváží,“ říká herečka.

 

Její první kroky v seriálu dnes povedou do vězení za kolegou Adamem Svobodou (Libor Stach) a pak rovnou v ústrety novému primáři kamenické chirurgie, MUDr. Janu Sekorovi (Jan Hájek). Aniž by tušila, jak bude tohle setkání osudové. Na první pohled si rozhodně do oka nepadnou. Diváci mají postavu Andrey Růžičkové zafixovanou jako potvoru a kariéristku. „Pro mě je Marika takový samotář a samotářem zůstane. Ona se pořád utápí ve svých pocitech, střídá pravdu a lež. Je v bludném kruhu, i tenhle vztah poznamená lež. Proto říkám, nejvíce osvobozující je říkat pravdu,“ myslí si herečka a maminka synka Tobiáška, se kterým o víkendu oslavila jeho první narozeniny.

 

 

 

 

Zdroj, foto:

TV Nova s.r.o.

www.nova.cz

www.tn.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kotal

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže