Projevte učitelům vděčnost květinami

Projevte učitelům vděčnost květinami
Poslední školní den je za dveřmi, a přestože v tuto dobu již žáci a studenti soustředí své myšlenky na prázdniny a letní dovolenou, neměli by zapomenout na poděkování svým pedagogům. Tradičním dárkem pro učitele stále zůstává kytice, kterou si jednoduše každý vybírá podle svých představ. Rostoucí oblibě se těší doručení květin kurýrem, který dárku zároveň dodává punc výjimečnosti.

ucitelekytky22

Růže jsou klasika, překvapí slunečnice
Kytice dokáže vyjádřit poděkování ve výjimečné situaci a konec června je ideální dobou pro dárek třídním učitelům a oblíbeným pedagogům za trpělivost, starosti a předávání znalostí v průběhu školního roku. Nejpopulárnějšími zůstávají růže a gerbery, strmě ale roste poptávka po dříve málo darovaných květinách. „V posledních letech stoupá zájem o slunečnice, exotické květiny a skládané kytice. Působí totiž osobitějším dojmem a obzvlášť slunečnice díky své svěží a energické barvě vyvolávají radostné pocity,“ vysvětluje Jitka Mandysová z květinové doručovací služby Fleurop.

 

Kytice ke dveřím v ten samý den
V květinářstvích se předposlední den školy stojí dlouhé fronty, poptávka po květinách v tomto období je totiž srovnatelná se Dnem matek. Překvapit pedagogy však můžete bez zbytečného čekání a starostí díky doručení kurýrem až ke dveřím. Společnost Fleurop, specializující se na rozvoz čerstvých květin, doručí vaši zakázku ještě tentýž den v prvotřídní kvalitě. Spolupráce s nejlepšími floristy v České republice a osobní předání kytice v dárkovém balení zajistí unikátní zážitek pro obdarovaného. Fleurop nabízí desítky možností v různých barevných kombinacích, které potěší milovníky jednoduchosti i honosnosti. Na stránkách jednoduše odešlete objednávku, a Fleurop se postará o vše ostatní.

KYticeucitele1

O Fleurop – Interflora Česká s.r.o.
Značka Fleurop v rámci mezinárodního sdružení Fleurop – Interflora je jednou z největších a nejznámějších doručovacích květinových služeb na světě. Vznikla v roce 1908 v německém Berlíně z iniciativy floristy Maxe Hübnera. Základem jejího obchodního konceptu je myšlenka, že cestovat by neměly květiny, ale jen jejich objednávky, které se následně doručí na spolehlivá a profesionální místní květinářství umístěná co nejblíže adresátovi květinového daru. Sdružení Fleurop-Interflora v současné době spolupracuje s více než 50 000 partnery floristy a má zastoupení ve více než 150 zemích světa, v jejichž rámci každoročně doručí přes 25 milionů květinových objednávek. V roce 2017 vstupuje Fleurop na trh v České republice a přináší nabídku rozmanitých kytic vytvořený speciálně pro český trh a pro každou příležitost. Více naleznete na adrese www.fleurop.cz

 

 

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže