Soutěž Miss Léta odstartuje v sobotu v Aquapalace Praha

Soutěž Miss Léta odstartuje v sobotu v Aquapalace Praha

Missleta20182

Miss Léta odstartovala nový ročník. Skončily castingy, ze kterých vzešlo více než 50 dívek. Semifinálová kola proběhnou v Aquapalace Praha. Na každém ze čtyř semifinálových kol se utkají dívky o postup do finále. Pouze 3 dívky z každého kola se tam dostanou.


V sobotu 16. 6. 2018 se uskuteční letos první semifinálové kolo, ve kterém se představí první skupina semifinalistek. Dívky navštíví Aquapalace Praha už o den dříve a budou se připravovat na sobotní program. Bude je čekat průprava choreografie a spousta dalších aktivit.


Během odpoledne se dívky utkají v několika disciplínách. Představí taneční choreografii, kterou nacvičí, a samozřejmě nebude chybět ani oblíbená promenáda v plavkách. Z každého semifinále postupují první tři dívky s tím, že již na semifinále získávají korunku, šerpu a věcné dary od partnerů.


Finalistky minulých ročníků se v soutěži Miss Léta mohou stát organizátorkami dalšího ročníku a většina finalistek této možnosti využívá. Oblékají svoje tradiční bílé oblečení a jsou neodmyslitelnou součástí soutěže. Bývalé finalistky usednou do poroty na semifinálových kolech a budou se podílet na výběru svých nástupkyň.
Na vítězky bude před aquaparkem čekat cabrio limuzína, která odveze dívky na afterparty.

missleta20181
Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a zbrusu nový letní program ve stylu divoké džungle, čeká na návštěvníky nejzábavnějšího Vodního světa v Česku. Od 16. 6. zde denně probíhají tematické animace. Lidé si vyzkouší šplh po liánách, zkrocení krokodýla, adrenalin zažijí i při souboji v jungle aréně. Těšit se mohou na originální výzdobu s liánami a na setkání s animátory v kostýmech exotických zvířat. A to není vše. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si dosyta užijí i opalování a koupání pod otevřeným nebem v rozsáhlé venkovní zóně, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.


Všechny termíny semifinálových kol: 16.6., 30.6., 14.7., 28.7.

 

Pozvané VIP: Michal Gajdosech, Carrie Kirsten, Veronika Farářová, Kateřina Wohlman Votavová

Autoři fotografií: Karel Juda a Bohuslav Hybrant


O soutěži Miss Léta
Miss léta je zábavná, společenská a obchodní platforma pořádaná ve stylu velkých letních párty spojených s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro soutěž klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss léta je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média. Výtěžek soutěže Miss Léta je ze 100% převeden na Nadační fond IT People, který soutěž pořádá.

 

Nadační fond IT People
Hlavním cílem nadačního fondu IT people je propagace IT oboru a získávání studentů pro studium technických vysokých škol. Zakladatelem nadačního fondu IT People je společnost Mironet.

 

Hlavní sponzoři soutěže Miss Léta
Karlovarské minerální vody (Aquila, Fruttimo)
Blackberry
Ford Carent Praha
Mironet 

 

Zdroj, foto: Miss léta

15. červenec 2020
Dnes má svátek Jindřich

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže