Kingswood přináší neskutečné letní zahrádky

Kingswood přináší neskutečné letní zahrádky

https://www.youtube.com/watch?v=MThWXgINl6g&feature=youtu.be

 

kingswood14

Jablečný cider Kingswood oslovil vybrané influencery, kteří měli za úkol naplánovat neskutečné setkání na letní zahrádce pro své přátele a hosty. Z každé akce vznikne video, které bude k vidění na Youtube.


Úkol zněl jasně – připravit neobyčejné setkání na některé z letních zahrádek, plné nádherných tematických dekorací a skvělé letní nálady. První akce proběhla 25. května na pražském Střeleckém ostrově. Organizátorkou byla Lucie Zelinková, známá knižní bloggerka, která knihy čte, komentuje i píše. Hlavním hostem byl Michalem Viewegh, který přečetl ukázku ze své knihy.

P6071528
Další z dílů miniseriálu neskutečných zahrádek byl v režii blogerek Báry Sedlákové a Ditty Zavrell, které detailně promyšlenou akci připravily 7. června ve vnitrobloku kavárny Alchymista na Letné. Hosté si užívali chvíle pohody, které ještě umocnil cider Kingswood, jež byl po celou dobu akce hojně servírován. Navození neskutečné atmosféry podpořila nádherně rozkvetlá zahrada, všudypřítomná zeleň nebo svěží jablíčka a světýlka zavěšená na stromech. Nechyběl originální fotokoutek, workshop na vázání čelenek z čerstvých květin a DJ, který všechny hosty roztančil.

IMG 9941
Poslední neskutečná zahrádka bude s hudební tématikou a vznikne pod taktovkou zpěváka, kytaristy a textaře Sebastiana Navrátila. Akce volně navazují na novou komunikaci značky Kingswood. „Reagujeme na současný mnohdy hektický životní styl a také přirozenou potřebu lidí si odpočinout, vypnout, nechat se unášet svými představami a vychutnávat si chvíle pohody – a kde jinde si je v tomto skvělém počasí vychutnat než na překrásné letní zahrádce navíc ve spojení s čepovaným Kingswoodem,“ říká k inspiraci marketingová manažerka Veronika Hořáková.


Videa naleznete již brzy na YT kanálu Kingswoodu - https://bit.ly/2JsvkTI

 

 

 

 

Zdroj, foto:  Kingswood

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže