Dopřejte tělu i mysli něžné jarní probuzení a čerstvou energii ve wellness hotelu Vista

Dopřejte tělu i mysli něžné jarní probuzení a čerstvou energii ve wellness hotelu Vista

www.hotel-dolnimorava.cz

Dolní Morava

Zatímco jaro pomalu otevírá první květy a příroda se zvolna rozehřívá, je i lidský organismus připravený na nový start a dobití. Může za to prodlužující se den a proměna bílé krajiny v zelenou. Přichází přirozený impulz ke změně a k větší péči o sebe. A kde jinde se doplnit čerstvou energií a osvěžit mysl, když ne ve wellness hotelu uprostřed přírody?

 Wellness hotel Vista wellness I

Wellness hotel Vista v horském resortu Dolní Morava rozmazluje hosty mnoha způsoby. Jedním z nejoblíbenějších jsou relaxační masáže, které dokážou vzpružit mysl i tělo. Je libo klasickou relaxační masáž, masáže lávovými kameny, orientální ajurvédský přístup či některou z dalších speciálních masáží? Ať už padne volba na kteroukoli, správná masáž dokáže uvolnit, prokrvit tělo a dopřát hluboký odpočinek. Peelingová masáž navíc umí omladit a rozzářit pokožku. Solný peeling má wellness hotel Vista připravený v parní sauně pro každého, kdo chce dopřát kůži po chladné zimě trochu více péče a nasytit tento tělesný orgán minerály. K této proceduře navíc není zapotřebí masér, takže si ji návštěvníci mohou dopřávat podle individuálních potřeb.

 Wellness hotel Vista wellness VI

V hýčkání lze pokračovat v bazénu, vířivce, v aromaterapeutických a bylinných koupelích, na saunových rituálech, kosmetických procedurách, ale i ve fitness centru. Nic však nepomáhá staženým svalům a šlachám jako jemný pozdrav slunci. V kombinaci s klidným hlubokým nádechem a výdechem pak dokáže jóga vystrnadit ze života nahromaděný stres i úzkost. Lekce jógy ve wellness hotelu Vista propojují fyzické a duševní uvolnění. Naladit těla na jaro a nový příval energie pomohou též bylinné čaje či zdravé smoothie. Síla jarních bylin a mladých rostlin navrací vitalitu. V kombinaci s meditační procházkou horskou krajinou na Dolní Moravě doplníte elán mnohem rychleji.

 Dolní Morava I

Opravdu odpočinout si můžete už během prodlouženého víkendu. Stačí na chvíli odložit hektický život a věnovat se jenom sobě. Nově nabitá síla pauzu rychle vynahradí. Wellness hotel Vista proto nabízí různé varianty pobytových balíčků - a několik z nich zaměřených přímo na wellness. Rozmazlovat se můžete sami, s partnerem či kamarádkami nebo třeba s dětmi. Stačí si zvolit procedury, po kterých tělo nejvíc prahne, a dopřát si tolik zaslouženou pozornost. Informace o všech možnostech najdete na www.hotel-dolnimorava.cz

 

 

 

 

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže