Prosinec v Aquapalace Praha patří animáku Cars a vánočním akcím

Prosinec v Aquapalace Praha patří animáku Cars a vánočním akcím!

IMG 9295 h

Také jste propadli pekelně rychlému animáku o bláznivých Cars? Navštivte v prosinci Aquapalace Praha a užijte si auty nabitý program. Děti usednou za volant známého auťáku, vyzkouší rychlost na závodním okruhu, zdolají překážkovou dráhu přes pneumatiky a zhlédnou vylovení vraku Bleska McQueena z vlnobití. To ale není vše! O zábavu i vánoční atmosféru bude postaráno každý adventní víkend.

20110413 aquapalace day1 cam1 duben2011 0381

Třetí adventní víkend se pyšní skvělým programem. Hostem sobotního odpoledne bude písničkář Jakub Ondra. Těšit se můžete i na tematické kreativní dílničky, ve kterých si děti vyrobí vlastní vánoční ozdoby, které si odnesou domů.

20110413 aquapalace day1 cam1 duben2011 0449

Pohádkové vánoční prázdniny

V sobotu 23. prosince, kdy už budou děti netrpělivě čekat na Ježíška, jim můžete zkrátit dlouhou chvíli a užít si příjemné odpoledne u Stromu splněných přání v ČEZ Paláci pokladů, kde pro ně bude připraven malý dáreček.

IMG 8863 u
Během studených vánočních prázdnin Aquapalace Praha navštíví princezny, draci, stateční rytíři, vodníci a další pohádkové postavy. Těšit se můžete, ale i na Spidermany nebo Elzu z Ledového království.

Přijďte si užít prosincové dny do Čestlic!

 

 

 

 

Zdroj, foto: Aquapalace Praha

25. srpen 2019
Dnes má svátek Radim

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek