Dárky, se kterými nešlápnete nikdy vedle

Dárky, se kterými nešlápnete nikdy vedle

http://www.meridamorava.cz/calvin-klein/katalog/

 

K3M22526 Print 15496 2


Také se každý rok trápíte tím, co vybrat jako dárek? Máte strach, že když koupíte oblečení, nebude slušet? Boty budou ve špatné velikosti a mobil nebude mít dost funkcí na to, aby byl obdarovaný spokojen?  Když sáhnete po osvědčených tipech, určitě nemůžete zklamat. Jsou zkrátka věci, které upotřebí téměř každý muž i žena a které jsou nejen užitečné, ale také zaručeně potěší. Například knihy, dobré jídlo nebo pití, hodinky a nebo šperky ocení téměř každý a své využití najdou jak při výjimečné příležitosti, tak pro každodenní situace.


Tak třeba španělská sušená šunka, ideálně celá kýta doplněná nožem a prkénkem představuje ideální dárek pro „masožravce“, nezkazí se a postupně ji lze konzumovat celý rok. Doplnit ji lze třeba lahví kvalitního rumu či destilátu.


Atlas světa v luxusním provedení nebo průvodce po oblíbené zemi jsou také vítanou ozdobou knihoven téměř v každé domácnosti.  


Do Vánoc mnoho času nezbývá a poslední dny tohoto roku se nezadržitelně blíží. Pro odpočítávání posledních vteřin roku se hodí například hodinky Calvin Klein. Jsou to nadčasové a přitom trendy modely hodinek v pánském i dámském provedení, se kterými sladíte sváteční outfit a neomrzí se ani jako doplněk pro každodenní oděv. Oceníte i jejich neochvějnou přesnost, garantovanou vyhlášenou tradicí švýcarského hodinářství; modely značky Calvin Klein jsou totiž vyráběné právě ve Švýcarsku.

K7N23C41 Print 16588 2
Vedle nešlápněte ani jemnými šperky stejné značky, které podtrhnou půvab každé ženy. Smyslné křivky oceli ve stříbrném, zlatavém nebo růžovém nádechu oslní pod stromečkem každou ženu.
Tak neváhejte, na nákup už skutečně mnoho času nezbývá!
 

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek