Lidl letos startuje tradiční výprodej už před Vánocemi

Lidl letos startuje tradiční výprodej
už před Vánocemi

www.lidl.cz

vanoce lidl 2

Velké slevy startují v Lidlu letos poprvé již před Vánocemi. Od 18. 12. najdete v prodejnách více než 200 druhů hraček a vánočních dekorací za zvýhodněné ceny, ve čtvrtek 21. 12. se pak přidá dalších 570 zlevněných tipů na vánoční dárky. Slevy se budou pohybovat mezi 30 – 60 %.


Lidl patří mezi oblíbené cíle pro vánoční nákupy. Každý týden před Vánocemi přináší novou nabídku zboží – potraviny exkluzivní značky Deluxe vhodné jako jedlý dárek, nebo také široký výběr domácích spotřebičů, hraček, nářadí, luxusního oblečení apod.
Aby svým zákazníkům ještě více vyšel vstříc, rozhodl se tradiční povánoční výprodej odstartovat již příští týden.


 „Chtěli jsme našim zákazníkům, kteří ještě nestihli nakoupit vánoční dárky, pomoci a nabídnout jim za výhodné ceny tipy na atraktivní dárky na poslední chvíli,“ uvádí Michal Farník, jednatel společnosti Lidl.   
Již od pondělí 18. prosince bude možné ve všech 236 prodejnách Lidl zakoupit více než 200 produktů za zvýhodněné ceny.  Bude se jednat zejména o hračky, objeví se také hit Vánoc – dřevěné hračky, a vánoční dekorace.
Ve čtvrtek 21. prosince se pak přidají další oblíbené výrobky – textil všeho druhu, nářadí, kuchyňské spotřebiče. Lidl pro zákazníky přichystal opravdu lákavou nabídku. Slevy se budou pohybovat v rozmezí 30 - 60 %.  
„Pro tento předvánoční výprodej jsme nachystali na 570 výrobků napříč spotřebním sortimentem. Ten pravý dárek si tak jistě vybere opravdu každý,” doplňuje Michal Farník.

 

Zdroj, foto:  www.lidl.cz

 

O společnosti
Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 236 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:
www.lidl.cz


www.facebook.com/lidlcesko


www.instagram.com/lidlcz


www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek