Vánoce v OC Arkády Pankrác: Dvanáctimetrový stromek, velké kluziště i soutěž o automobil

Dvanáctimetrový stromek, velké kluziště i soutěž o automobil.
Arkády Pankrác připravily Andělský servis

www.arkady-pankrac.cz

ADA 5078

Obchodní centrum Arkády Pankrác letos po několika letech připravilo pro návštěvníky zcela novou vánoční výzdobu. Té dominuje 12 metrů vysoký vánoční stromek. Atmosféru adventu doplní od začátku prosince také velkolepá venkovní ledová plocha a samozřejmě Mikulášská nadílka. Toto pondělí navíc odstartovala velká vánoční soutěž pro všechny zákazníky centra. Výherci si zpříjemní Vánoce automobilem Peugeot 308 SW nebo skútrem Peugeot Django.


Od tohoto týdne vítá návštěvníky Arkád zbrusu nová vánoční výzdoba. Na dvanáctimetrovém stromku a na dalších dekoracích se září tisíce světýlek. Vchod do obchodního centra zdobí dvacet metrů dlouhá svítící dekorace. Od 1. prosince bude navíc v prostoru před Arkádami jako každoročně venkovní ledová plocha. „Oproti loňsku jsme se rozhodli zdvojnásobit velikost kluziště a připravit tak pro návštěvníky opravdu velkou ledovou plochu. Bylo to logické vyústění obrovského zájmu, který u nás o bruslení pod širým nebem každoročně je,“ vysvětluje Denisa Gálová, ředitelka OC Arkády Pankrác. Až do konce února si tak bude možné každý den zabruslit na ploše 600 m2. Děti si užijí i uvnitř centra – připraven bude dětský koutek. V úterý 5. prosince pak do Arkád přijede Mikuláš, čerti i andělé, kteří budou dětem rozdávat dárky.


Nakup za 500 korun, vyhraj auto za více než 500 tisíc korun!

ADA 5078
Všichni zákazníci, kteří v období od 13. listopadu do 22. prosince utratí v obchodním centru alespoň 500 korun, se budou moci zapojit do vánoční soutěže o hodnotné ceny. Tou hlavní je automobil Peugeot 308 SW v hodnotě vyšší než 500 tisíc korun, druhou cenou je skútr Peugeot Django. Kdo tyto skvělé ceny najde letos pod stromečkem, to se soutěžící dozvědí dva dny před Štědrým dnem. Nadělovat budou Arkády Pankrác ve spolupráci se společností www.Domanský.cz, která je největším dealerem značky Peugeot v České republice.


Samozřejmostí Andělského servisu je balící služba nebo dárkové poukazy v různých hodnotách, které je možné využít v desítkách obchodů v obchodním centru Arkády Pankrác.

 

www.arkady-pankrac.cz

 

 

 

 

 

 

24. leden 2019
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek