Společnost Oris a nadace Movember

Speciální edice Oris Movember

www.koscom.cz

 

koscom1 2

 

Společnost Oris poskytuje nadaci Movember podporu prostřednictvím speciální edice verze ikonických hodinek Divers Sixty-Five. Ty byly oficiálně představeny českým sběratelům hodinek včera, 31.10. 2017, v prostorách hodinářství Koscom. Během charitativního večera, který zpestřila degustace výjimečného amerického Bulleit Bourbonu, nechyběla také unikátní služba návštěvníkům, o kterou se postarali profesionálové z barbershopu Gentlemen Brothers. V průběh večera, kterým provázeli pánové z Těžkého Pokondru, Roman Ondráček a Miloš Pokorný, okořenilo výjimečné delikatesy z kuchyně Jana Punčocháře, jehož jméno je se značkou spjato už déle než rok. Součástí večera byla také aukce hodinek a sbírka. Nadačnímu fondu Muži proti rakovině, který je držitelem licence Movemberu pro ČR, přinesla 78 000 Kč. Důležitost akce pod patronátem magazínu Top Class přilíhala také hrdé majitele nadačních hodinek Davida Matáska a Hynka Čermáka, nicméně portfolio celebrit rozšířila i půvabná Monika Leová či automobiloví závodníci Josef Král, Adam Lacko či Aleš Loprais.

 

Společnost Oris se, v rámci své vize přinášet změnu k lepšímu, stala oficiálním hodinářským partnerem hnutí Movember v celé Evropě a podporujícím partnerem ve Velké Británii. Společnost Oris se zvláštní hrdostí oznamuje edici Movember, speciální edici hodinek vyrobených ve spolupráci s mezinárodní zdravotní charitou pro muže, nadací Movember. Hodinky vycházejí z velmi úspěšných hodinek Divers Sixty-Five společnosti Oris, hodinek s odkazem, které jsou inspirované hodinkami Oris pro potápěče, poprvé přestavenými v roce 1965. Společnost Oris poskytne nadaci dar na základě prodeje všech hodinek této edice.

koscom2 2

Edice Movember má řadu funkcí, které ji s organizací propojují. Ukazatele a ručky použité u hodinek mají okraj s potahem z růžového zlata, propojující hodinky s barevnou paletou Movember a současně vytvářející jedinečný vzhled ve stylové kolekci Divers Sixty-Five. Logo společnosti Oris z 60. let 20. století vyryté na dýnku je orámováno nápisem „Oris Movember Edition“ a logem knírku Movember. Stejné logo je vyraženo na hnědém koženém řemínku hodinek na pozici 12 a 6 hodin. Hodinky jsou prezentovány ve speciálním boxu a dodávají se s trojbarevným (bordeaux červená, béžová a tmavě hnědá) páskem NATO, který na kovovém poutku obsahuje logo Movember.

koscom3

O hnutí Movember:
Movember je každoroční událost, kdy si muži nechávají v průběhu listopadu růst knírek s cílem zvýšit povědomí o zdravotních problémech mužů.
Nadace Movember je největší světovou zdravotnickou organizací pro muže a jedinou charitou zabývající se zdravím mužů v celosvětovém měřítku. Zabývá se některými z největších problémů, kterým muži čelí: rakovinou prostaty, rakovinou varlat, duševním zdravím a prevencí sebevražd.
                           
 

Vlastnosti hodinek

Edice Oris Movember
Ref. č. 01 733 7707 4084, Ø 40,00 mm

koscom4 2

•    Strojek s automatickým nátahem Oris, kal. 733, na platformě strojku Sellita SW 200-1, s ukazatelem data na pozici 6 hodin
•    Vícedílné pouzdro z ušlechtilé oceli a šroubovací korunka. Vodotěsné do 10 barů / 100 m
•    Jednosměrná otočná fazeta s černou hliníkovou intarzií, 60minutovým ciferníkem a značkou nuly vyplněnou luminiscenčním materiálem Super-LumiNova®.
•    Oboustranně vypouklé safírové sklíčko s vnitřním antireflexním potahem.
•    Šroubované dýnko z ušlechtilé oceli s krytem s rytinou Oris, orámovanou nápisem „Oris Movember Edition“ a knírem Movember.
•    Černý zakřivený číselník s nanesenými ukazateli potaženými růžovým zlatem a vyplněnými luminiscenčním materiálem Super-LumiNova®. Hodinová i minutová ručka potažené růžovým zlatem a vyplněné luminiscenčním materiálem Super-LumiNova®. Vteřinová ručka potažená růžovým zlatem a vykládaná luminiscenčním materiálem Super-LumiNova®.
•    Hnědý kožený řemínek s jazýčkovou sponou z ušlechtilé oceli a vytlačeným logem Movember
•    Speciální sada; v balení je i další trojbarevný (bordeaux červená, béžová a tmavě hnědá) textilní pásek NATO s jazýčkovou sponou z ušlechtilé oceli, poutkem z ušlechtilé oceli zobrazujícím logo Movember a nástrojem na výměnu pásku.
•    česká maloobchodní cena 56 990 Kč

 

Gentlemen Brothers

koscom5 2

Gentlemen Brothers je síť luxusních pánských holičství v současné době největší v České republice. Disponuje celkem pěticí poboček, z toho tři jsou pražské.
Společnost vznikla jako rodinná firma, a proto si dává záležet na osobním přístupu ke každému klientovi. V nabídce služeb lze naleznout klasické stříhání, tradiční holení břitvou či úpravu vousů. Gentlemen Brothers jsou také výhradním distributorem tradiční anglické kosmetiky Truefitt&Hill pro Českou republiku. Nedávno také přišli na trh se zcela ojedinělým konceptem, který v Čechách nemá obdoby - JINÉ HOLIČSTVÍ.

 

Bulleit Bourbon Frontier Whiskey

koscom6 2

 

Bulleit Bourbon je inspirován stopadesátiletou rodinou recepturou k výrobě bourbonu s vysokým podílem žita. Je to jeden z nejrychleji rostoucích malosériových bourbon v USA. Cenami ověnčený a barmany a mixology vyhledávaný jak pro výjimečný obsah, tak i díky své originální láhvi. Zraje 5 až 8 let (v průměru 7 let) v nových vypálených sudech z amerického bílého dubu. Bulleit Frontier Whiskey pořídíte za 700 Kč v prodejně Warehouse#1 v pražském Karlíně nebo na www.warehouse1.cz

 

 


  

17. červen 2019
Dnes má svátek Adolf

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek