Heidi Klum a Lidl představili první společnou kolekci

Heidi Klum a Lidl představili první společnou kolekci na velkolepé módní přehlídce v New Yorku

LETSWOW New York Esmara by Heidi Klum 5 mensi

Heidi Klum a Lidl včera společně s 350 hosty oslavili světovou premiéru kolekce Esmara by Heidi Klum. V kulisách prodejny ve stylu #LETSWOW představila Heidi Klum s několika dalšími modelkami vůbec poprvé všech 84 kusů kolekce.

 

Heidi Klum a Lidl v New Yorku připravili impozantní show, na které veřejnosti poprvé představili svou společnou kolekci "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City". Místo klasického přehlídkového mola však hosté zažili interaktivní scénu ve stylu prodejny Lidl. Během dvouhodinové přehlídky představila Heidi Klum s dalšími 35 modelkami všech 84 modelů své kolekce a názorně předvedla množství možných kombinací.

 

"Pro start naší mezinárodní kolekce není lepšího místa než  New York během Fashion Weeku. Byl takovým startovním výstřelem naší spolupráce s Heidi Klum. A teď už se těšíme na 18. září, kdy zahájíme prodej kolekce v České republice,“ uvedl Michal Farník, jednatel společnosti Lidl Česká republika.
 
Zážitek pro všechny
Přehlídku navštívili prominentní hosté, představitelé módního světa i módní odborníci aktivní na sociálních sítích. Spektakulární show totiž přímo vyzývala k online sdílení. Kulisa prodejny navíc vytvořila most mezi módním světem New Yorku a módou pro všechny, která je ambicí Lidlu.  
Kromě samotné módní přehlídky bylo velkým zážitkem také „magické zrcadlo“. Heidi Klum tu navrhla dokonalý look ve stylu „Heidi&the City“ pro tři vybrané hosty a přidala své osobní tipy pro styling.

LETSWOW New York Esmara by Heidi Klum 6mensi

Heidi Klum byla nadšená:


"Byl to báječný začátek. Prostředí, New York, show, hosté – všechno bylo perfektní. Na svou novou kolekci jsem velmi pyšná," řekla nadšeně. "Konečně jsme ukázali, že každá žena si může dovolit nosit vše, se jí líbí. Jsem hrdá na to, co jsme společně dokázali,"dodala Heidi Klum.

 

Více než 20 milionů fanoušků facebookových stránek Lidlu navíc mohlo živě sledovat celou premiéru v New Yorku v přímém přenosu od 20:00 evropského času. Show je provedla britská módní expertka Louise Roe.


Kompletní livestream je k dispozici také na webu www.lidl.cz , facebookových stránkách  www.facebook.com/lidlcesko nebo na stránce www.letswow.com/fashionshow

 

Zahájení prodeje
Kolekce  "Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City Collection" bude dostupná také ve všech prodejnách Lidl Česká republika od 18. září.

 

LETSWOW New York Esmara by Heidi Klum 2mensi
O společnosti Lidl
Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v červnu 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 234 prodejen. Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické svou vysokou funkčností, účelovostí, příjemným a čistým prostředím. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci.
Filosofie prodeje společnosti Lidl je založena na vlastních produktech prodávaných pod vlastními značkami. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti všech potravin je krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.
Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelné tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství.

 

Více informací naleznete na:
www.lidl.cz
www.facebook.com/lidlcesko
www.instagram.com/lidlcz
www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

24. leden 2019
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek