Soutěž o hry od českého výrobce kvalitních hraček - EFKO

Jako jedni z mála můžeme hrdě prohlásit, že naše portfolio stále skutečně vyrábíme v České republice. www.efko.cz

IMG 9142 2

Naše hračky vyrábíme hlavně pro mladší děti, ale nezapomínáme ani na další věkové skupiny. Zaměřujeme se zejména na společenské hry, puzzle, karty, pexesa, domina a hrací sety. Dále pak vyrábíme špičkovou konstrukční stavebnici ROTO a v neposlední řadě legendární postavičku Igráček a auta MultiGO. V roce 2019 přibral Igráček pod svá křídla českou autodráhu FARO.

Ve větším množství dokážeme levně a kvalitně vyrobit reklamní předměty (puzzle, hry…), POS a POP materiály a různé druhy obalů na výrobky. Nabízíme Vám také zajímavé ceny kašírování, výseků, automatického lepení - 1,2,3 bodů.

Značka odpovědného lesnictví.Mnoho našich produktů vyrábíme z papíru. Není nám však lhostejné, jaké prostředí po nás naše děti zdědí. Záleží nám tedy na dobrém hospodaření s lesy. Proto jsme držitelem certifikátů FSC® a všechny naše výrobky z papíru můžeme dodat s tímto certifikátem.

 

Soutěžní otázka: Kde sídlí český výrobce her a hraček EFKO Karton. s.r.o?

 

Svou odpověď napište pod heslem "efkokarton" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 20. 12. 2021.
Nezapomeňte uvést celé jméno, své telefonní číslo a adresu.
Výherce budeme kontaktovat.

 

 

Zdroj, foto: Redakce, www.efko.cz

 

 

 

 

27. září 2022
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek