Soutěžte se Sodastreamem - Léto plné chutí a barev

Soutěž o opakovaně plnitelné lahve - Sodastream

42003836

 

 

Soutěžní otázka:

Kolik se ušetří lahví používáním jediného přístroje SodaStream v průběhu tří let?

 

a) 5000
b) 2500
c) 1500

 

Správnou odpověď pište pod heslem "sodastream" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 15. dubna 2021

 

Správná odpověď je k nalezení na www.sodastream.cz

 

Léto plné chutí a barev

Opakovaně plnitelné lahve SodaStream Jet Love Raspberry jsou určeny pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream. Mají pevné bílé plastové dno a víčko, tělo lahve je čiré s černo-růžovou kresbou malinového stonku, rozkutálených malin a hravým nápisem „love raspberry“. Tato limitovaná edice k dostání na českém trhu v omezeném počtu pouze 2000 ks.
Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litr, které jsou vyrobené z plastu bez BPA a jsou opatřené hermetickým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě naperlený. Hrdlo lahví je dostatečně široké, aby pro dochucení nápoje umožnilo snadné vložení kousků ovoce, zeleniny či bylinek.
Opakovaně plnitelné lahve umožňují mít oblíbený nápoj v podobě čerstvé perlivé vody vždy u sebe, ať už jste doma, ve škole, v kanceláři nebo na cestách. Nahradí nevzhledné jednorázové PET lahve a pomáhají také šetřit přírodu, náklady domácnosti a námahu s nošením těžkých balíků balených vod.
Lahve SodaStream JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a také JET.
Cena limitované edice sady lahví Jet Love Raspberry je 299,- Kč.

LAHEV JET LOVE RASPBERRY

 

Zdroj, foto: Sodastream

 

13. duben 2021
Dnes má svátek Aleš

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek