Soutěž o nápoj s příchutí jablko od společnosti SodaStream

 

sodastremjablko 2

 

Soutěžní otázka:

Na kolik velkých SodaStream lahví ochuceného nápoje vystačí 750 ml příchuť Jablko?

Správnou odpověď pište pod heslem "prichutjablko" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 31. října 2020

Nápovědu najdete na www.sodastream.cz

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

 

Jablka se opřela do bublin
Letošní prázdniny voní a chutnají domovem. A jsou ve znamení jablek! Zpestřete si perlivou a vyzkoušejte příchuť jablko od společnosti SodaStream se sníženým obsahem cukru. Osvěží, zachutná a mile překvapí.
Vysoce koncentrovaná jablečná příchuť s jablečnou šťávou, sníženým obsahem cukru a bez alergenů o objemu 750 ml je určena pro perlivou vodu. Snadno si s ní připravíte nápoj, který vás nejen během letních dní dokonale osvěží.
Originální příchuť s větším obsahem ovocné složky vystačí až na 18 velkých SodaStream lahví ochuceného nápoje. Postup je úplně jednoduchý – s pomocí výrobníku SodaStream stačí nachystat čerstvou perlivou vodu a pak pomocí víčka, které zároveň slouží jako odměrka, nalít požadované množství příchutě. Doporučený poměr ředění 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé vody. A pak už jen vychutnávat!

sodastreamrecept
Vřele také doporučujeme recept na koktej SodaStream Spiced Cider:
Budeme potřebovat:
•    10 cl Cider Jablko
•    příchuť SodaStream jablko
•    1 čajová lžička javorového sirupu
•    řez limety
•    hřebíček
•    skořice
•    nové koření
•    jablko

Postup:
Do sklenky typu long drink vložíme kostky ledu, javorový sirup a vymáčkneme řez limety a vložíme do drinku. Připravíme si vlastní ochucenou sodovku – tak, že v přístroji SodaStream naperlíme čerstvou, chladnou vodu na maximum, a tu následně ochutíme příchutí SodaStream Jablko. Přidáme koření a nápoj promícháme barovou nebo polévkou lžičkou. Vložíme brčko a míchátko.
Přejeme dobrou chuť!
Doporučená maloobchodní cena limitované edice JET Love Raspberry 149 Kč (19,87 Kč za 100 ml)

 

 


O značce SodaStream
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *

Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.

 

3. prosinec 2020
Dnes má svátek Svatoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek