Soutěž o FlexiMed - pro zdravé kosti

Soutěž o FlexiMed - pro zdravé kosti

 

Fleximed bílý

 

Věděli jste, že…
… vápník je nezbytný pro celou řadu dalších procesů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy?

Soutěžní otázka:

 

K čemu slouží kolagen typu II, který je obsažený v produktu FlexiMed?

 

A) Má protizánětlivé účinky

B) Podporuje růst chrupavky

C) Zajišťuje pevnost a odolnost chrupavky

Správnou odpověď pište pod heslem fleximed" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do 28. prosince 2019

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

 


FlexiMed je výjimečný tím, že obsahuje nejčistší formu vápníku a na rozdíl od běžných zdrojů vápníku obsahuje vápník strukturně identický jako ten lidský. V patentovaném procesu je extrahován z kostí norských lososů a má prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Vedle vápníku FlexiMed obsahuje i glukosamin, který tvoří základní stavební složku kloubních chrupavek a má protizánětlivé účinky. FlexiMed se skládá z celkově 8 jedinečných látek, které při pravidelném užívání dlouhodobě podporují zdraví našeho pohybového aparátu. Základem přípravku FlexiMed je vápník, glukosamin, kolagen typu II a vitamin C.


Dopřejte sobě a svým blízkým pod stromeček dárek, který ocení. Samostatné balení FlexiMedu je dostupné za cenu 599 korun a je k dostání v oficiálním e-shopu společnosti NaturaMed www.naturamed.cz20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek