Soutěž o Kouzelnické sady Hororová magie od Pavla Kožíška

Soutěž o Kouzelnické sady Hororová magie od Pavla Kožíška
 soutezkouzeplsadahoror
Naprostá novinka pro malé i pokročilejší mágy od nejúspěšnějšího českého profesionálního kouzelníka, Pavla Kožíška, je konečně tady!
 
Sada Hororová magie vás zasvětí do světa těch nejodpornějších a nejděsivějších triků, na které si jen vzpomenete. Jedinečné variace kouzel jistě ocení jakékoliv publikum. Strašidelnými a zábavnými iluzemi oslníte nejen rodinu, ale i své kamarády a spolužáky. Zkoušet a objevovat hrůzostrašná kouzla mohou všechny holky i kluci starší šesti let.

 

Soutěžní otázka:


Jak se jmenuje vánoční představení Pavla Kožíška pro děti?


a) Vánoční čarování
b) Kouzla na sáňkách
c) Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek!

 

Správnou odpověď pište pod heslem "hororovamagie" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 10. prosince 2019

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem


Naučte se čarovat díky Kouzelnické sadě od mistra v oboru – Pavla Kožíška. Sada Hororová magie obsahuje řadu unikátních triků, které jen tak nikde neuvidíte. Díky promyšleným rekvizitám a skvěle propracovaným návodům je zvládnete bez náročné přípravy a snadno je nacvičíte tak, abyste působili jako naprostí profesionálové.
Chcete své kamarády trochu vyděsit a zároveň pobavit? Pak je pro vás tato sada jako stvořená. Nejen že jim zamotáte hlavu, ale také je trochu postrašíte a jejich nečekané reakce na sebe nedají dlouho čekat.
 kouzelsadahororsoutez

Křest Sady "Hororová magie"


Uvnitř najdete také vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška v hodnotě 250 Kč, a to zcela zdarma. Ve strhující a jedinečné show, která je určena pro celou rodinu, uvidíte na vlastní oči ty nejlepší kouzelnické iluze, za které by se nemusel stydět ani David Copperfield!
 
 
Divadlo kouzel


Mírové náměstí 44, 250 65 Líbeznice u Prahy

www.divadlokouzel.cz

 

 

9. srpen 2020
Dnes má svátek Roman

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže