Soutěžte o dárek od Sodastreamu

Soutěžte o dárek od Sodastreamu

 sodasametova

Čím udělat radost svým blízkým? Pokud si říkáte, že by ten pravý dárek měl splňovat ideálně několik věcí dohromady – být praktický, pomáhat a zároveň k něčemu motivovat – pak pro vás máme skvělý tip. Darujte novou limitovanou edici SodaStream Spirit WorkOut!

 

Soutěžní otázka:

 

Kolik barevných variant výrobníku SodaStream Spirit se nyní vyrábí?
 

 

Správnou odpověď pište pod heslem "sodastream" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 10. prosince 2019

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

Potěší každého, kdo dodržuje zdravý životní styl a chce mít vodu stále při ruce, komu záleží na nákladech a životním prostředí. Sada také může motivovat k novoročním předsevzetím plným pohybu a dostatku tekutin, která nevyhnutelně budou následovat po vánočních oslavách.


Rozšířené balení obsahuje výrobník domácí perlivé vody SodaStream Spirit Black včetně lahve Fuse a bombičky s potravinářským plynem, která vystačí na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody. A dále jsou součástí limitované edice lahve z nové kategorie „Voda s sebou“ volnočasová a společenská lahev a také modrý sportovní ručník s logem SodaStream.

 

Stačí se podívat na https://www.sodastream.cz/vyrobniky-perlive-vody

a spočítat u výrobníku Spirit barevné varianty

20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek