Soutěž o knihu receptů od Karolíny

Soutěž o knihu receptů od Karolíny

www.karolinakamberska.cz

karolinakamberska 4

Soutěžní otázka:


Odpovězte správně na otázku a kniha receptů od Karolíny je Vaše:

Jak se jmenuje nová kniha Karolíny Kamberské?


1/ Jídlo jako vášeň
2/ Každý den je svátek
3/ Štěstí z kuchyně
4/ Karolína, domácí kuchařka

 

Pište pod heslem "karolina" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 15. listopadu 2018

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem


Gastronomická novinářka, televizní kuchařka a písničkářka Karolína Kamberská přichází letos na podzim hned se dvěma novinkami. Tou první je kuchařská kniha Každý den je svátek, druhou pak start jejího blogu nazvaného Radost podle Karolíny.

 

Kniha i blog přicházejí současně, protože je spojuje společné téma: „V poslední době se na mě z médií i sociálních sítí valí hromada zpráv, které mě zneklidňují a deprimují. Ale když vylezu před dům, dojdu na náměstí nebo odjedu někam na výlet, potkávám se s naprosto jinou realitou. Ve skutečném světě je mnohem víc radosti ze života, smíchu a bonvivánství. A já chci psát o tom, co přináší do života kouzlo.“

Všechny Karolíniny předchozí kuchařky – Karolína, domácí kuchařka (2014), Štěstí z kuchyně (2015) a Jídlo jako vášeň (2016) – se staly bestsellery.

 

Blog Radost podle Karolíny vychází z podobného tématu jako kniha. Bude v něm hodně jídla, ovšem nejedná se o čistý foodblog. „Jde mi o způsob, jak si udržet v běžném životě radost. Co si uvařit lahodného, kam zajet na neokoukané místo, jakým originálním a odvážným člověkem se nechat inspirovat. Dost se těším, až se zapojí i čtenáři a začnou mi psát, co dělá radost jim. Byla by škoda, kdyby inspirace vycházela jen z mé hlavy, která má pochopitelně své limity,“ směje se Karolína Kamberská.

 

 

 

 

20. květen 2019
Dnes má svátek Zbyšek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek