Královna Kapeska - soutěžte a vyhrajte vstupenky na představení

Královna Kapeska - soutěžte a vyhrajte vstupenky na představení

ernestočekan

Vedení společnosti PIXA PRO odhalilo největšího zloduchu v dějinách civilizace, říká si KATES
Všichni z nás znají a zřejmě i milují zloduchy, kteří se neblaze objevili v divadelních hrách či na filmovém plátně. Nejnovějším a také zřejmě největším zloduchem historie je KATES – KTS – Král temných sil. V ničem se nezadá se slavnými padouchy Dr. No (James Bond), Jokerem (Batman) či baronem Von Kratzman (Adéla ještě nevečeřela). Jeho cílem není, a ani nemůže bý,t nic menšího než ovládnout celý svět a zničit KAPESKU – KPS – Královnu přírodních sil. Řečeno jeho vlastními slovy: “Je třeba nastolit pořádek a řád – Peklo musí vládnout světu napořád“.

 

Soutěžte a vyhrajete 3x2 vstupenky na užásný pohádkový muzikál


Soutěžní otázka je snadná: Kteří 2 herci hrají zloducha KATEse?

 

Nápovědu najdete na webu www.pixapro.cz/kralovna-kapeska

 

Pište pod heslem "kapeska" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. dubna 2018

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.
Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

Čtěte další důležité a zajímavé informace, které najdete i na facebooku a webových stránkách muzikálu:

 

Katese najdeme v novém muzikálu KRÁLOVNA KAPESKA, který vznikl ve společnosti PIXA PRO. Podle expertů má KRÁLOVNA KAPESKA zřejmě nejlepší herecké obsazení, jaké na muzikálové scéně najdeme. V roli Katese alternují dva fantastičtí démoni, Ernesto Čekan a Peter Strenáčik, oba si svoji novou roli velmi užívají.
„Jsem temný ... tvůj král ... co víc bych si mohl přát ? Černý je můj grál ... a Neřád je můj řád ... hleď v mém dlouhém plášti prastarého jitra, ty dočkáš se v zášti tajemného zítra. Vlastně poprvé ztvárním „záporňáka“, nesmrtelného jako peklo samo - samolibého sebehladiče Katese. Nesmírně mne ta role baví - pohybově, hudebně i herecky.  Ať už stojím na jevišti nebo z hlediště sleduji svoji famózní alternaci Ernesta,“ říká o své roli Peter.
„KATES je opravdu krásná role. Chtěl bych ji hrát tak, aby se KATESE děti bály, muži smáli a ženy něco mezi tím,“ dodává Ernesto.
KATES je vládcem temných sil, a tak se v muzikálu můžeme těšit na hodně scén z pekla, které bylo i v původní Kapce medu pro Verunku velmi oblíbené u všech diváků. Čerti mají vlastní rockovou kapelu a zpívá s nimi čarodějnice, to už je opravdu něco. Jestli jim to ladí nebo neladí, to se dozvíte, až muzikál uvidíte.
KATES má také vlastní laboratoř, ve které kuje pikle hodné zloducha jeho formátu. Co vymyslí a vyrobí? Pomohou mu jeho vynálezy ovládnout svět?
Je to přece pořád pohádka a nikoli horor, a jak se na správnou pohádku sluší, bude konec dobrý, i když osud světa i Královny Kapesky bude opravdu viset na vlásku.
Premiéra muzikálu se uskutečnila 7. března 2018 v pražském Divadle Hybernia. Každému detailu muzikálu je věnována velká péče a diváci se mají opravdu nač těšit.
Oficiální web a prodej vstupenek: www.pixapro.cz/kralovna-kapeska


FB: https://www.facebook.com/kralovnakapeska/


Video ze zkoušek: https://www.youtube.com/watch?v=7yWJyPkowIE


Zdroj, foto: www.pixapro.cz

a FP PRO www.fppro.cz

 

 

16. leden 2019
Dnes má svátek Ctirad

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek