V Malostranské besedě se po měsíční pauze opět začalo naplno hrát

V Malostranské besedě se po měsíční pauze opět začalo naplno hrát    

jananas David Konečný web

Malostranská beseda se po měsíci opět otevírá hudebním fanouškům. Druhou půlku prázdnin odstartoval koncert kytaristy Norbiho Kovácse. Dnes jej následuje vystoupení Vladimíra Mišíka s Etc… V průběhu srpna se v hudebním klubu Malostranské besedy představí například Laura a její tygři, Jiří Schmitzer, Jananas a mnoho dalších.


„Srpen jsme odstartovali koncertem Norbiho Kovácse. Jde o kytaristu slovenského původu, kterého diváci znají z koncertů Ivana Hlase, Petra Skoumala nebo třeba Mária Biháriho. Každé jeho vystoupení diváky nadchne svou energií, hráčským talentem a směsicí hudebních forem od ragtime, přes folk a blues, až po jazz či flamenko. Zveme v úterý od 21hodin,“ říká mluvčí Malostranské besedy Tomáš Kopečný.

 


Následovat budou další koncerty, rocková formace Krausberry (11. 8.), funk-rocková Laura a její tygři (16. 8.), osobitý písničkář Jiří Schmitzer (22. 8.), hardcore-folková skupina Jananas (24. 8.), rockeři Circus Praha (25. 8.) či swingový král Jan Smigmator & Swinging Trio (28. 8.). Koncerty začínají vždy ve 21 hodin.


„Srpen je žánrově pestrý, tak aby si k nám mohla najít cestu nejrůznější skupina fanoušků. Závěr srpna pak bude patřit mimo jiné například slovenské a cappella formaci Fragile v čele se Soňou Norisovou. Už u nás v minulosti hráli a vždy se setkali s nadšeným potleskem. Není se čemu divit, koncerty jsou živelné, plné energie, nadšení a skvělého humoru. Tak neváhejte a přijďte ve středu 30. srpna,“ dodává Tomáš Kopečný.

 

 

 


Zdroj, foto: TOPART MEDIA

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže