Soutěžíme s Palácem knih Luxor

Soutěžíme s Palácem knih Luxor

www.neoluxor.cz

IMG 7077 2

V Paláci knih Luxor, největším knihkupectví v České republice, si vybere opravdu každý. Naleznete zde přibližně 85 000 titulů, které jsou přehledně rozděleny do několika tématicky zaměřených oddělení na 4 podlažích. Klasické sekce jako je beletrie, dětská literatura nebo učebnice doplňují sekce knih v cizích jazycích, odborná literatura z rozličných oborů, knihy o umění a unikátní knihy o světovém designu.

 

Odpovězte na soutěžní otázku a některá z báječných knih bude Vaše

 

Soutěžní otázka:

 

Kolik knihkupectví Neoluxor v ČR provozuje?

 

www.neoluxor.cz

 

Pište pod heslem "neoluxor"" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.do 10. prosince 2017


Tři vylosované odpovědi budou odměněny balíčkem s krémy zdravotní kosmetiky Cutishelp.
Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.
Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

Knihkupectví Palác knih Luxor je navrženo jako bezbariérové. Mezi jednotlivými patry jsou instalovány plošiny a výtah pro vozíčkáře nebo kočárky.
Součástí knihkupectví je útulná kavárna (v 1. patře), ve které si můžete při výběru knih odpočinout u šálku kávy či sklenky lahodného vína. Celou nabídku nápojů najdete na našem profilu na Issuu.

V naší kavárně si můžete vychutnat kávu Reserva.

 

O Neoluxoru
Neoluxor vznikl transformací firmy VD Konsorcium 495 v roce 2001 a nyní provozuje 26 knihkupectví po celé České republice. Máme nejširší nabídku knih na českém trhu, vybrat si můžete na některé z našich poboček nebo na webu, kde navíc nabízíme 10% slevu, levné poštovné nebo osobní odběr zdarma. Palác knih Luxor v Praze, který byl otevřen v roce 2002, je největší knihkupectví ve střední Evropě. Pod Neoluxor (a sesterské firmy Neopalladium a Neoluxor Books) spadají kromě třinácti pražských také knihkupectví v Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Zlíně, Hradci Králové, Kladně, Českých Budějovicích, Chomutově, Frýdku-Místku a Opavě.


Všechna knihkupectví jsou bezbariérová, najdete u nás koutek Knižního klubu a samozřejmostí je placení kartou či využití bezkontaktních terminálů. V knihkupectvích Palác knih Luxor a Hlavní nádraží Praha najdete navíc Café Luxor.

 

 

16. prosinec 2018
Dnes má svátek Albína

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek