S KONOPÍM PROTI AKNÉ

S KONOPÍM PROTI AKNÉ - soutěžte a vyhrajte

www.CutisHelp.com

 

 CutisHelp zdravotní kosmetika vytvořila speciální přípravky pro každodenní účinnou péči o pleť s projevy akné.  Kombinuje známé protizánětlivé, antibakteriální a regenerační vlastnosti bioaktivních látek konopí setého (Cannabis  sativa) s dalšími osvědčenými farmaceutickými složkami (retinol, kyselina azelaová), které společně efektivně ovlivňují kožní procesy způsobující tvorbu akné.

 

Otázka:
Jak se jmenuje mazání na pohybový aparát, které kromě extrahovaného konopného oleje obsahuje také přírodní analgetikum a antiflogistikum – výtažek z kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata)?


a) Dolor-stop
b) Dolor-end
c) Antidolor

 

Pište pod heslem "cutishelp" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
do 20. září 2017

 

Výhercům blahopřejeme: ROSA Praha; S. Janurová, Praha; A. Motošická, Praha.

 

Tři vylosované odpovědi odbrží balíček zdravotní kosmetiky CutisHelp.
Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.

KT 3D AkneK D 30ml REDAKCE M 2KT 3D AkneK N 30ml REDAKCE M 2
CutisHelp AKNÉ konopný krém denní a noční regulují nadměrnou tvorbu kožního mazu, zvýšené rohovatění buněk v oblasti mazových žláz, které jsou jimi následně ucpávány a intenzivně ničí množící se bakterie (Propionibacterium acnes).

KL 3D AKNE Mic 200ml REDAKCE M 2
Důležitou součástí efektivní péče je i pravidelné důkladné čištění pokožky před aplikací krémů pomocí šetrné micelární vody řady AKNÉ.


Výrobky CutisHelp pomáhají problematické pleti s lehkými i těžšími projevy akné v období dospívání i pozdějšího věku a navrací jí čistý a zdravý vzhled.
CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučována odbornými lékaři a najdete ji výhradně v sítích lékáren.


www.CutisHelp.com

 

 

 

 

 

18. červen 2018
Dnes má svátek Milan

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek