PRVNÍ POMOC NA KOLO

PRVNÍ POMOC NA KOLO - soutěžte a vyhrajte

www.CutisHelp.com

 

Co je dobré mít kromě perfektně seřízeného kola, funkčního oblečení, mapy nebo navigace, svačiny a pití s sebou na cyklovýlet či cyklodovolenou? Určitě se Vám budou hodit tři přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp. Jedná se o mast DEFEKT, mazání MENTOLEN a krém OPRUDÍK. Možná se teď někteří z vás usmívají, ale ti, kdo jeli na kole dlouhou trasu nebo na něj sedli po delší době, nám dají určitě za pravdu.

 

Jak se jmenuje konopný přípravek na opary od značky CutisHelp?

 

a) Oparín
b) Oparstop
c) Oparen

 

Nápověda na www.CutisHelp.com

 

Pište pod heslem "aparat" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
do 31. srpna 2017

 

Výhercům blahopřejeme:  M. S., Jistebnice; S. H., Praha; ROSA Praha.

 

Tři vylosované odpovědi odbrží balíček zdravotní kosmetiky CutisHelp.
Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.

 

defekt mast 50ml 2
Konopná mast CutisHelp DEFEKT poskytuje rychlou a výjimečně efektivní pomoc při regeneraci pokožky. Hodí se na jakékoli poranění – odřeniny, říznutí, spáleniny apod. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti.

 

MENTOLEN mazani 200ml 2
Konopné mazání CutisHelp – MENTOLEN s výrazným chladivým efektem je určeno pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit nebo jakékoli nadměrné fyzické zátěže.

 

KT 3D Oprudik 50ml REDAKCE M 2
Konopný krém CutisHelp OPRUDÍK je hypoalergenní a obsahuje extrahovaný konopný olej a zinek. Pomáhá rychle odstraňovat opruzeniny a účinně chrání i před jejich dalším vznikem jak u dětí, tak u dospělých. Velmi vhodná je také při sportu, běhání, delších túrách, jízdě na kole a dalších pohybových aktivitách.  


Hlavní složkou všech přípravků zdravotní kosmetiky CutisHelp, kterou zakoupíte výhradně v síti lékáren, je patentově chráněný olej s vynikajícími protizánětlivými, protialergickými a regeneračními vlastnostmi, extrahovaný speciální nechemickou cestou ze semen technického konopí.

 

21. červen 2018
Dnes má svátek Alois

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek