PRVNÍ POMOC NA KOLO - soutěž

PRVNÍ POMOC NA KOLO 

www.CutisHelp.com

defekt mast 50ml 3

Co je dobré mít kromě perfektně seřízeného kola, funkčního oblečení, mapy nebo navigace, svačiny a pití s sebou na cyklovýlet či cyklodovolenou? Určitě se Vám budou hodit dva přípravky české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp.

 

Odpovězte správně na soutěžní otázku:
Kompletní sortiment CutisHelp
1/ - je v prodeji v každé lékárně nebo prostřednictvím internetu
2/ - je v prodeji v supermarketech

Nápověda na www.CutisHelp.com

 

Výhercům blahopřejeme: B. Palounek, Česká Lípa; E. Píša, Praha; Rosa, sdružení Praha.

 

Pište pod heslem "kolo" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 20. května 2017

Tři vylosované odpovědi budou odměněny balíčkem s krémy zdravotní kosmetiky Cutishelp.
Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.
Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

 KT 3D Oprudik 50ml REDAKCE M 2

Jedná se o mast DEFEKT a krém OPRUDÍK. Možná se teď mnozí z vás usmívají, ale ti, kdo jeli na kole delší trasu nebo na něj sedli po delší době, nám dají určitě za pravdu.


Konopná mast CutisHelp DEFEKT poskytuje rychlou a výjimečně efektivní pomoc při regeneraci pokožky. Hodí se na jakékoli poranění - odřeniny, říznutí, spáleniny apod. Podporuje obnovu pokožky a zabraňuje vzniku infekcí. Hojení je rychlé, jizvy prakticky neznatelné. Mast neobsahuje žádné návykové látky ani dráždivé konzervační složky, proto ji velmi dobře snášejí i lidé s přecitlivělou pokožkou, bez obav ji mohou používat děti.


Konopný krém CutisHelp OPRUDÍK je hypoalergenní a obsahuje extrahovaný konopný olej a zinek. Pomáhá rychle odstraňovat opruzeniny a účinně chrání i před jejich dalším vznikem jak u dětí, tak u dospělých. Velmi vhodná je také při sportu, běhání, delších túrách, jízdě na kole a dalších pohybových aktivitách.  
Přípravky zdravotní kosmetiky CutisHelp zakoupíte výhradně v lékárnách.

 

Zdroj, foto: www.CutisHelp.com

 

19. červen 2018
Dnes má svátek Leoš

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek