Anglicky s virtuální realitou

Nová převratná metoda výuky cizího jazyka vám dokáže, že se opravdu můžete naučit anglicky už během jednoho týdne. Zdá se vám týden málo? Přece jste se už tolik snažili. Nad učebnicemi s gramatikou jste strávili mnohem delší čas a výsledky se nedostavily. Proč by tohle mělo být jiné? No jednoduše proto, že je to jiné. Moderní metody učení jsou totiž mnohem efektivnější.

Vítejte v budoucnosti učení

Moderní technologie přinášejí nové možnosti práce na sobě. Možná jste to už s angličtinou dávno vzdali. Nebo právě stojíte na počátku učení se nové řeči a jste tak trochu v koncích. Vidíte ty spousty slovíček a knížky plné gramatických jevů, ve kterých jsou změti písmen, kterým zatím tak docela nerozumíte.

anglictinavirtualnirealita

Máme pro vás skvělou zprávu. Vítejte ve 21. století. Jde to i jinak. Určitě jste už slyšeli, že cizí jazyk se naučíte nejrychleji pobytem v cizojazyčném prostředí. Dnes ale nemusíte jezdit do Londýna nebo New Yorku, abyste mohli nasát a zažít tu pravou atmosféru. S námi se totiž ponoříte do světa virtuální reality. Hollywood, Las Vegas a nákupní centrum Beverly Center. To jsou místa, na která vás zavede vášeň po vědění. A také kurz Angličtina s virtuální realitou a hypnózou.

 

Plujte si na vlně flow

Moderní hypnóza není šarlatánská praktika. Jedná se o sofistikovanou vědeckou metodu, pomocí které vás terapeut přivede do stavu hlubokého soustředění. Určitě jste už slyšeli o stavu zaměřené pozornosti, takzvaného flow. Že máte špatnou paměť a nic si nezapamatujete? Vyprávějte to svému mozku. Když se totiž dostanete do hypnotického transu, vaše mysl bude naprosto soustředěná. Díky této zaměřené pozornosti si zapamatujete tolik, že jste to možná do této chvíle považovali za naprosto nemožné.

anglictinavirtualnirealita2

 

Je dost pravděpodobné, že vaše přesvědčení o vlastní neschopnosti naučit se anglicky vzešlo z negativních zážitků v klasickém vzdělávacím systému. Pro spoustu z vás mohlo být nekonečné memorování a biflování náročným procesem s žalostným výsledkem. A právě tyto bloky umí v kurzu Angličtina s hypnózou.

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek