Užijte si babí léto uprostřed hor. Vezměte rodinu za klidem na Dolní Moravu!

Prodlužte si léto a užijte si hory, které v září dýchají klidnějším rytmem. Prázdninová sezóna na Dolní Moravě je právě v plném proudu. S prvními podzimními dny ale radost a odpočinek nekončí. Vyzkoušejte všechny letní aktivity bez obvyklého letního shonu a front.

Mamutí horská dráha Stezka v oblacích
V září vyrážejí na Dolní Moravu dospělí, ale i rodiny s dětmi, které si chtějí užít pohodovější tempo. Kromě přívětivějšího, avšak stále teplého počasí na ně čekají oblíbené atrakce. Jde například o Mamutí horskou dráhu – nejdelší dráhu svého druhu v Česku a druhou v Evropě, s pětadvaceti zatáčkami zvlněnými nad horskou krajinou a se sklonem až třicet procent. Užijete si také oblíbenou Stezku v oblacích, z níž si z výšky 1116 metrů nad mořem prohlédnete Králický Sněžník a ostatní hřebeny a lesy. Vyžijete se při cykloturistice na cyklostezkách protkaných skrz horský resort nebo na zbrusu nových single trailech, které jsou rozděleny do tří kategorií podle obtížnosti. A pokud budou mít děti po tomhle dobrodružství ještě pořád dost energie, zaručeně se vyřádí v Dětských zážitkových parcích, jimž vévodí jedinečná interaktivní atrakce Obří mamut s tobogánem v chobotu.

Mamutí horská dráha 2
Vyberte si ubytování podle svého gusta a nechte se například hýčkat ve wellness čtyřhvězdičkového hotelu Vista, zatímco si vaše děti užijí propracované animační programy. Stezkou v oblacích či Mamutí horskou dráhou totiž na Dolní Moravě zážitky zdaleka nekončí. Nechte se zlákat pohodovým babím létem uprostřed hor. Zjistěte víc na www.dolnimorava.cz a naplánujte si zážitky a pobyt přesně podle svých potřeb.

Wellness hotel Vista 2

 

Horský resort Dolní Morava                                             
Wellness hotel Vista                                                        
561 69 Dolní Morava, Králíky

                                            
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">                                   
www.dolnimorava.cz

  

                                           

www.hotel-dolnimorava.cz

   
                                

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek