Nová školka a komunitní centrum JAHODA v srdci Prahy

Nová školka a komunitní centrum JAHODA v srdci Prahy
Nezisková organizace JAHODA ve čtvrtek 25. října 2018 slavnostně zahájí provoz své nové pobočky v centru Prahy (Na Slupi 14, Praha 2). Hlavními aktivitami centra bude nová školka, hernička pro děti, kavárna s možností hlídaní dětí a coworkingové centrum.

MP8A0894


„Cílem tohoto komunitního centra je poskytnout nejen maminkám, ale i široké veřejnosti, prostor pro trávení volného času a nabídnout všem generacím co nejširší program během celého týdne. Snažíme se tak vytvořit příjemné místo pro setkávání a to bez věkového omezení“, říká Markéta Kalinová, ředitelna JAHODY.


V novém centru naleznou rodiče nejen školku pro děti od 1 roku, s kapacitou celkem 12 dětí, ale dále zde bude fungovat rodinné centrum, pro trávení volného času. Na své si zde přijdou nejen děti, ale i rodiče, pro které zde bude otevřená kavárna s možností hlídání dětí a coworkingové centrum, kde mohou v příjemném prostředí nerušeně pracovat a o jejich ratolesti bude postaráno. Kromě toho zde naleznete širokou nabídku dalších aktivit, jako jsou různé kurzy, přednášky a poradenská činnost. Více o těchto aktivitách naleznete na webových stránkách www.jahoda.cz

MP8A0893
Oficiální zahájení centra bude veřejné a je plánováno na 10. hodinu. Navštívit jej můžete v průběhu celého dne, a to až do 18 hodin.

 

JAHODA je nezisková organizace působící v Praze na Černém Mostě a na Vinohradech. Mezi její programy patří nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mladé lidi. Kromě těchto sociálních služeb provozuje také školky, jesle, odpolední družinu a rodinná centra. Pro začínající kapely a muzikanty nabízí vybavenou hudební zkušebnu s nahrávacím studiem. Dalšími činnostmi organizace jsou vzdělávací programy a komunitní aktivity. Mezi největší z nich patří festival Strawberry Fields, který přispívá ke zlepšování života a prevence kriminality na pražském sídlišti.

MP8A0922

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek