Kouzelnické sady Škola kouzel pro opravdové kouzelníky

Kouzelnické sady Škola kouzel pro opravdové kouzelníky

https://www.sparkys.cz/kouzelnik

kouzla1

KOUZELNICKOU SADU PAVLA KOŽÍŠKA ŠKOLA KOUZEL pokřtila Dagmar Patrasová a Iveta Lutovská s dcerkou, která ten den slavila narozeniny… Kouzla z nové sady předvedli s velkým úspěchem Jakub a Matyáš Kožíškovi.


Dlouho očekávaná novinka pro začínající nebo pokročilé mágy v oboru kouzel je konečně k dispozici, a to hned ve třech variantách. Kouzelnické sady z edice Škola kouzel od Pavla Kožíška, profesionála v oboru kouzel, Magická klec, Kouzelný klobouk a Pro učně, obsahují jedinečné variace kouzel, které ocení všichni, kdo se nebojí zapůsobit na své publikum. Nevídanou zábavu a humorné kousky si užije celá rodina.

ouzelnicka1

Magická klec
Kouzelnická sada Magická klec zaujme svými netradičními kousky jako je Přeměna balonku na králíka, Objevení králíka, ale i trikem Kouzelné vajíčko anebo Tajemné pouzdro. Zkoušet a objevovat kouzla mohou všechny holky a kluci od šesti let, kteří se nebojí za svou šikovnost sklidit zasloužený potlesk.
Sada, vč. jednotlivých postupů, je k dostání v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 899 Kč.

 

kouzelnicka2

Kouzelný klobouk
Až 125 triků naleznete v kouzelnické sadě Kouzelný klobouk z edice Škola kouzel. Nehrozí tedy, že byste nikdy neměli žádný mistrovský kousek v „záloze“. Jako správní kouzelníci předvedete kouzla s pohárky, poznáte, jak funguje Kouzelný klobouk, Kouzelná kostka nebo kroužky, které od sebe nejdou oddělit. Doporučeno pro děti od šesti let.
K dostání v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 899 Kč.

 

kouzelnicka3

Pro učně
Kouzelnická sada s 50 neotřelými kouzly v sobě nese magično již na první pohled a je určená spíše pokročilejším kouzelníkům. Vybrané triky jako Kouzelné vajíčko, Kouzelný tácek se skleničkou anebo Neuvěřitelná předpověď se stanou vašimi oblíbenými čísly, protože zaručeně překvapí a pobaví. Doporučeno pro děti od osmi let.
Sadu seženete v hračkářstvích Bambule a Sparkys za doporučenou cenu 599 Kč.


Všechny kouzelnické sady Škola kouzel obsahují dárek v hodnotě 250 Kč, kterým je vstupenka na představení do Divadla kouzel Pavla Kožíška. Jeho show jsou koncipovány tak, že si je užije celá rodina. Vstupenka nabízí možnost, jak se přiučit něčemu novému v oboru iluzí a triků od samotného mistra v oboru.

 

 

 

Zdroj, foto: Škola kouzel

www.divadlokouzel.cz

 

 

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek