Dětský koncept ve Vienna House oslavil jeden rok

Dětský koncept ve Vienna House oslavil jeden rok

www.viennahouse.com

KidsDay ViennaHouseD

Děti vaří s Johem ve Skykitchen Vienna House Andel’s Berlin (c) Vienna House

 

Již celý rok úspěšně provází děti ubytované ve Vienna House malý skřítek Joh. Hrací koutky, batůžky pro malé objevitele, omalovánky a pastelky, tajuplné výpravy i spousta dalších aktivit zaručují zábavu pro děti od Francie po Rusko, od polského pobřeží Baltu po rakouské Alpy. U příležitosti Mezinárodního dne dětí se v období okolo 1. června konalo ve všech hotelech mnoho akcí pro děti.

 KidsDay ViennaHouseCZ

Vienna House v České republice pořádala Mezinárodní den dětí s dobročinným projektem Můj nový život, který

pomáhá dětem zotavit se po náročné nemoci (c) Vienna House

 

Jak si děti představují pobyt v hotelu a co je baví nejvíce? Na to se Vienna House pravidelně ptá v dětském dotazníku. Zpětná vazba od těch nejmenších je nejupřímnější, zahrnuje chválu i několik velice kreativních návrhů na zlepšení.


 KidsDay ViennaHouseFR

Středověký a kouzelný trh: v obou pařížských Vienna House Magic Circus a Dream Castle se slavilo s akrobaty,

kouzelníky, malováním na obličej a spoustou her. (c) Vienna House


„K poměrně neobvyklým přáním patří nápad, aby součástí snídaňového bufetu byl stroj na zmrzlinu,“ říká Rupert Simoner, generální ředitel Vienna House. „Více dětských televizních programů – to byla naopak zpětná vazba, kterou jsme zapracovali velmi rychle. Děti jsou báječní hosté a měly by si pobyt u nás náležitě užít. Jsou upřímné, své reakce nijak necenzurují a neomylně poznají, zda je bereme vážně. Jako poděkování dostávají naši zaměstnanci od dětí i drobné dárky, například čokoládu, milý dopis či vlastnoručně namalovaný obrázek. To člověku zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.“


 KidsDay ViennaHousePL

Piknik na pláži, hry a spousta sluníčka o víkendu pořádaném k Mezinárodnímu dni dětí ve Vienna House

Amber Baltic Miedzyzdrojie na baltském ostrově Wollin (c) Vienna House


Velkou chválu Vienna House pravidelně sklízí za dětské menu v restauracích, za různé hry s Johem v hotelu či za mobilní concierge: „Hrozně rád skáču po posteli, je to super trampolína,“ napsal do dotazníku jeden devítiletý host.

 

Každé dítě, které se ubytuje ve Vienna House, dostane dárek a má možnost v masce Joha a za pomoci dotazníku otestovat, jak moc je hotel přívětivý k dětem. I když ne všichni rodiče s dětmi mají díky nabitému programu čas průzkum realizovat, již po jednom roce může hotelová skupina hovořit o velkém úspěchu, o čemž svědčí také rostoucí počet pozitivních reakcí rodin v recenzích na nejznámějších internetových platformách.


 

 

Zdroj, foto: Vienna House
 


O Vienna House

Vienna House je synonymem pro cestování, zážitky a objevování. Pevně věříme, že skutečná krása je ukryta v maličkostech. Vienna House představuje hotely, každý s vlastním charakterem, ale se sdílenými hodnotami a cílem inspirovat naše hosty. Největší rakouská hotelová skupina – nově představena pod jednotnou značkou“ Vienna House“ – vlastní a provozuje městské a rezortní hotely, stejně jako jednoduché, ale stylové smart casual hotely „Vienna House Easy“. Vienna House R.evo představuje nový trend kombinace života a práce odrážející ducha moderní doby. Společnost v současnosti zastupuje 2 400 zaměstnanců v devíti zemích: od Francie po Rusko, od Polska po Rakousko. Ve městech jako je Berlín, Bratislava, Bukurešť, Coburg, Drážďany, Karlovy Vary, Jekatěrinburg, Lodž, Mnichov, Paříž, Praha a Trier. Vienna House je zapsanou ochrannou známkou společnosti Vienna International Hotelmanagement AG.

www.viennahouse.com

 

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek