Park Mirakulum: Ideální místo pro firemní akce a eventy

Park Mirakulum: Ideální místo pro firemní akce a eventy

Archiv Mirakulum 3 2

Zábavný park Mirakulum je sice určený hlavně dětem, ale zábavu tu najdou i dospělí. Zvláště, když alespoň na chvilku „odhodí“ do zapomnění svůj věk. Pak tady totiž i ti dříve narození mohou prožít nezapomenutelné chvíle.

 

V dnešní době prakticky nulové nezaměstnanosti se každá rozumná firma snaží si své pracovníky udržet. Kromě mzdy, stravenek a dalších benefitů jí v tom může pomoci i to, že se lidé v práci budou cítit dobře a že budou bez problémů vycházet se svými spolupracovníky. Ideální příležitostí k bližšímu poznání kolegů jsou nejrůznější firemní a teambuildingové akce.


„Uspořádat večírek v restauraci je fajn, ale pokud chcete, aby byla firemní akce pro lidi skutečně přitažlivá, měli byste pro ni najít zajímavé místo, které vaše zaměstnance v dobrém slova smyslu třeba i lehce zaskočí. A tohle přesně splňuje náš Park Mirakulum,“ říká majitel parku Jiří Antoš a dodává: „Máme v parku několik míst, které jsou určené pro pořádání menších i větších eventů.“


Moštárna je určena pro komorní akce do dvaceti lidí. Jde o kamenný objekt se zelenou travnatou střechou, v němž je v horkých měsících příjemný chládek. K jejímu vybavení patří gril a přiléhá k ní pikniková louka, kterou lze také využít.

Archiv Mirakulum
 
Větší skupina do 150 osob může svou akci uspořádat v Kapli, která je stranou hlavních cest a tím poskytuje soukromí.
mirakulum20 
„Do třetice nabízíme louku o rozloze půl hektaru s velkokapacitním party stanem. Prostor pro až tisícovku osob navazuje na park a má své vlastní sociální zařízení, kompletní sítě a zázemí pro catering,“ popisuje Jiří Antoš.
 mirakulumstan
Pracovníci Mirakula dokážou na klíč zajistit stravování – formou cateringu na míru na vyhrazeném místě. Využít však lze také stravovací kapacity parku. Podobné je to s programem. „Účastníci firemní akce mohou pochopitelně řádit na všech atrakcích v parku. Na party louce pak můžeme zajistit i další program, třeba hudební či divadelní vystoupení, nebo lze navštívit pravidelné živé programy v amfiteátru přímo v parku. Pokud jsou akce určeny pro děti, bývá velkým tahákem malování na obličej,“ říká Jiří Antoš a připomíná, že park je skvěle dopravně dostupný, protože leží mezi dálnicemi D10 a D11, a má také velké parkoviště s dostatkem míst pro autobusy. „Do Milovic se dá snadno dojet rovněž vlakem, na který navazuje autobusová linka se zastávkou Park Mirakulum,“ dodává Jiří Antoš.

 

Jak se nám v parku líbilo


Možnost uspořádat v Parku Mirakulum firemní akci už využila celá řada firem od těch nejmenších s pár pracovníky až po ty, které zaměstnávají stovky lidí.


„Náš firemní Family DAY 2017 jsme si v prostorách Mirakula velice užili. Byl nám nabídnut profesionální organizační servis, skvělý catering a útulné zázemí jen pro potřebu našich zaměstnanců a jejich ratolestí. Bavili jsme se všichni, malí i velcí ;-) Park Mirakulum nabízí nespočet různých aktivit a zábavy pro děti všech věkových kategorií, takže jeden den byl málo, uteklo to moc rychle. Mirakulum určitě jako místo pro konání firemních akcí vřele doporučuji, my se do něj určitě v budoucnu vrátíme!“


Za společnost Johnson Controls Martina Urbánková, Executive Assistant

 

„Mirakulum můžeme pro firemní akci rodičů a dětí vřele doporučit. Den plný aktivit je zároveň i nenásilnou teambuildingovou akcí a děti jsou skvělý sjednocovací „prvek“. Sami děláme eventy a incentivní akce pro korporátní klientelu, takže umíme posoudit efekt z pozice klienta i profesionála.“


Za Letuška, s. r. o., Pavla Pulchart, Business Development Manager

 

„Proč pořádáme již 4. ročník rodinného dne společnosti SAS Autosystemtechnik v Parku Mirakulum? Odpověď je jednoduchá. První ročník byl tak říkajíc „na zkoušku“. A ty další? Za vše mluví rozzářené tváře našich ratolestí, když jim rok co rok sdělíme, že opět do Mirakula zavítáme na celý den. Park má nepřeberné množství tváří a nikdy není stejný. Za ty roky se nám stále ještě nepodařilo prozkoumat všechna jeho zákoutí. A to nemluvím o jeho neustálém rozrůstání a zdokonalování.  Jeho atraktivita v našich očích tkví ve skvělé lokaci, vybavenosti parkovištěm s dostatečnou kapacitou, vždy dokonale připraveném zázemí a profesionálním a velice ochotném personálu. Během několika měsíců se nám vždy podaří vše promyslet, dohodnout a také bezchybně zrealizovat.“


Za společnost SAS Autosystemtechnik, s. r. o., Lenka Kristková, Plant Manager Assistant


Praktické informace:

Park Mirakulum je otevřen od 10:00 do 18:00 hodin. V dubnu a říjnu pouze o víkendech, v květnu a září od úterý do neděle a v červnu, červenci a srpnu každý den. Areál se nachází ve středočeském městě Milovice, v okrese Nymburk, autem je dobře dostupný z dálnice D10, železnicí pak zajíždí linka S20 z Prahy do Milovic každou půlhodinu.

Vstupné zůstává beze změny

Zdroj fot: archiv Mirakulum

                                                                      

O Parku Mirakulum:

Park Mirakulum se rozkládá na více než deseti hektarech. Areál není určen pouze dětem, jeho předností je, že nabízí zábavu celé rodině. Předloni se rozrostl například o monumentální Lesní město, loni se otevřela vesnička a osmá věž, které svým pojetím nemá jinde v Evropě obdobu.   
Více na www.mirakulum.cz

nebo na www.facebook.com/ParkMirakulum

 


                                   

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek