Radost z jara a hraní i v dešti

Radost z jara a hraní i v dešti. Krásné a funkční doplňky Penny Scallan potěší děti i rodiče

www.mimmo.cz

Mimmo.cz Penny Scallan Design Plastenka 1790 Kc holinky 950 Kc destnik 540 Kc image

Čvachtat se v kalužích a prohánět se po chodníku nebo zahradě v dešti už bude od teď jen plné radostného výskání. Objevte stylovou australskou značku Penny Scallan a její designové doplňky, které padnou do oka vám i vašim dětem, a navíc usnadní život. Vyberte si deštníky, holínky, pláštěnky, batohy, cestovní tašky, kloboučky, peněženky a další výbavu v jednom z výrazných vzorů a zářivých barev a nechte bez obav malé dobrodruhy objevovat svět.

 Mimmo.cz Penny Scallan Design batuzky a lunchboxy od 790 Kc

Kromě krásného designu mají výrobky Penny Scallan vychytávky, které určitě oceníte. Jsou velmi pohodlné na nošení a díky velkým úchopům zipů i drobné dětské prstíky snadno rozepnou a zapnou bundu či batoh. Vnitřek každého batohu má omyvatelnou podšívku. Část kolekce je vyroben ze stoprocentní bavlny je opatřena povrchovou úpravou proti promočení. Žádný z produktů neobsahuje látku BPA.

 Mimmo.cz Penny Scallan Design destnik ptacci 540 Kc

Rozzařte i podmračený den se značkou Penny Scallan. Jednotlivé kousky můžete kombinovat nebo párovat. Produkty jsou navíc vyrobené tak, aby vydržely tempo s dětmi. Díky praktickým střihům, vysoce kvalitním a odolným materiálům a prověřenému designu se staly oblíbenou součástí každodenního života tisíců rodin po celém světě. S Penny Scallan prostě platí, že jeden kousek nikdy nestačí! Objevte veselý a praktický svět Penny Scallan na stránkách www.mimmo.cz


www.mimmo.cz

 

Facebook: https://www.facebook.com/mimmo.cz

 

 

 

23. duben 2021
Dnes má svátek Vojtěch

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek