Aquapalace Praha vyhlašuje konec nudných dětských oslav

Aquapalace Praha vyhlašuje konec nudných dětských oslav!
Udělejte z narozenin svých ratolestí nezapomenutelnou párty

Narozeniny2
Lámete si hlavu s uspořádáním jedinečné narozeninové oslavy pro své nejmladší? Aquapalace Praha nově připravuje originální párty, kde vše zařídí za vás. Dětem tak dopřejete perfektní zážitek, o kterém budou dlouho vyprávět nejen oni, ale také jejich kamarádi. Sobě navíc ušetříte starosti s přípravou i úklidem po domácí oslavě.
 narozeniny1
Rozhodnete-li se oslavit narozeniny v čestlickém aquaparku, můžete si vybrat hned ze tří variant a nechat si tak připravit zábavné odpoledne přesně podle vašich představ. Základní balíček Rybička zahrnuje vstup do Vodního světa na 3 hodiny, výzdobu stolu, balónky, lehké občerstvení, gratulaci i předání dortu, který si můžete sami přinést, nebo si ho nechat připravit dle vašeho přání. U balíčku Delfín dětem navíc dopřejete animátora, který pro ně má připravený zábavný program, jako je aquazorbing, závody na tobogánech či oblíbené tetování henou. Pokud si vyberete balíček Velryba, o děti se postará animátor po celou dobu oslavy, v ceně budete mít navíc i dort a narozeninové menu. Pro mladé tanečníky bude také připravena disco zábava.
 Narozeniny3
Zapojte se do soutěže o 3 narozeninové balíčky!

 

Je to jednoduché. Při každém vstupu do Vodního či Saunového světa stačí na pokladně vyplnit soutěžní kartu a automaticky se dostanete do slosování o narozeninovou oslavu pro 4 děti. Výherci budou zveřejněni 1.5.2018.

 

Cena balíčku Rybička začíná na 1590 Kč pro 4 děti. Každý další dětský host je zpoplatněn částkou 400 Kč.


Cena balíčku Delfín startuje na 2490 Kč / 4 děti a každé další dítě je zpoplatněno částkou 500 Kč.


Cena balíčku Velryba startuje na 4190 Kč / 4 děti a každé další dítě je zpoplatněno částkou 600 Kč.


Pro rodiče máme připraveno zlevněné vstupné.

 

Více info v e-shopu Aquapalace Praha na https://eshop.aquapalace.cz/narozeniny

 18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek