Slepice nebo vejce: rozlouskněte prastarou filozofickou otázku velikonočním dekorem!

Slepice nebo vejce: rozlouskněte prastarou filozofickou otázku velikonočním dekorem!

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Spring Awakening Salek na vejce Kohout a slepice Villeroy Boch cena 290 Kc hrnek 350 Kc

Přeli se o to již staří Řekové. Už v roce 46 popisoval Plútarchos spor svých předků: byla první slepice, nebo vejce? Hlavu si nad touto otázkou lámeme doteď. Naštěstí existuje vtipná cesta, jak tento gordický uzel rozseknout. Vezměte staré učence i letošní Velikonoce s nadhledem a oblečte byt do slušivého „slepičího“ dekoru.

Luxurytable.cz Spring Awakening Podnos na vejce Kohout a slepice Villeroy Boch cena 890 Kc

Utěrka L´oeuf et la poule značky Garnier Thiebaut vyzdvihuje oba konce sporu. Na krásném farmářském motivu najdete jak slepici, tak vejce. Na nádobí z kolekce Spring Awakening od značky Villeroy & Boch se kromě veselých barevných slepiček sedících na vajíčkách uhnízdili i zajíčci a jarní květiny. Dopřát si tak můžete například stylovou snídani z podnosu na vejce. Pro slavnou textilní značku Beauvillé vyhrává starý řecký spor jednoznačně slepice. Krásná kolekce Picoti laděná do šedé a modré přináší ručně tištěné drůbeží motivy doplněné tradičním vzorem kohoutí stopy. Také úžasné zásobníky na vejce Hen Nest od Mason Cash vyznávají „slepičí pravdu“. Ručně malované mísy z odolné a kvalitní kameniny hravě ozdobí nejenom jarní stůl. A konečně kolekce Spring eggs od Villeroy & Boch preferuje vejce. Do svých porcelánových ozdob však místo tradičních kuřat vkládá zajíčky.

Luxurytable.cz Hen Nest zasobnik na vejce Mother Mason Cash cena 855 Kc

Vybrali jste si své řešení? Nebo dáváte přednost kompromisu a rádi svou kuchyň doladíte více kolekcemi? V každém případě si nezapomeňte užít Velikonoce s humorem a pohodou! Výrobky seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

Luxurytable.cz Picoti prostirka 38x48 cm Beauville cena 510 Kc
Kontakty:
www.luxurytable.cz

 

23. duben 2021
Dnes má svátek Vojtěch

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek