Tipy na vánoční dárky, které dětem vylepší angličtinu

Tipy na vánoční dárky, které dětem vylepší angličtinu

www.helendoron.cz/shop

Pexeso

Pokud rodiče chtějí svým dětem pod stromeček nadělit zábavnou hru nebo knížku, která potomkům pomůže s angličtinou, mají nejvyšší čas. Přinášíme pár tipů na vhodný vánoční dárek pro menší i větší děti.

 

V obchodech i na internetu jsou k mání různé verze her pexeso, puzzle nebo motanice. Děti tento typ her dobře znají. Jejich anglická verze proto může být pro malé angličtináře vítaným zpestřením. „Děti mají radost, když své oblíbené hry mohou najednou hrát v angličtině. Posiluje to jejich sebevědomí a motivuje k dalšímu studiu,“ říká Lucie Bechná z jazykové školy Helen Doron English.

 

Užitečný může být také zábavný obrázkový slovník anglického jazyka. Existují ve verzích například pro děti od 4 nebo 7 let. Malí studenti angličtiny s takovými slovníky pracují buď samostatně, anebo spolu s rodiči. Dalším tipem na vánoční dárek jsou anglicky psané komiksy. Jejich jazyková úroveň ve spojení s názornými obrázky představuje vhodný výukový materiál.

Vášnivým čtenářům s pokročilejší angličtinou pak přijdou vhod tak zvané „readers“. Jedná se o známé knižní příběhy přepracované do výukové podoby, aby je mohli číst všichni, kteří si chtějí zlepšit angličtinu. Výhodou je, že si zájemce může vybrat odpovídající úroveň. Takové knihy bývají doplněny slovníčky, různými jazykovými úkoly, cvičeními či audio nahrávkami.

Tipy na vánoční dárky z e-shopu Helen Doron English www.helendoron.cz/shop

 

Pexeso: Oblíbená hra pro malé děti s tématy „Na statku“ a „Podmořský svět“. Pexeso rozvíjí postřeh i paměť. Mimořádně odolné hrací karty o velikosti 15 x 15 cm. Vhodné i pro nejmenší děti.
Cena 359 Kč

 Pexeso 1

Puzzle 4v1:  Sada obsahuje tři témata: Zvířátka na statku, Dopravní prostředky a Zvířátka v Africe. V každé sadě, tedy v kufříku, najdou děti čtyři obrázky puzzle řazené podle obtížnosti. Nejprve se skládají 4 dílky, potom 6 dílků, dále 9 a nakonec 12 dílků. Velikost každého složeného obrázku je 22 x 22 cm. Vše je uloženo v pohodlném kufříku a děti si mohou svou oblíbenou hru vzít kamkoliv s sebou.
Cena: 219 Kč

 Motanice

Motanice
Motanice je unikátní didaktická pomůcka, která rozvíjí dětskou logiku a vnímání okolního světa. Hra obsahuje 15 až 30 barevných hracích karet s dvojicemi obrázků, které je třeba spojit provázkem. Motanice rovněž tříbí manuální zručnost, protože dítě během hry provléká provázek drobnými zářezy na hracích kartách. Hra je vhodná pro děti od 4 let. Dítě si může samo zkontrolovat, zda vyřešilo úkol správně, baví se nezávisle na rodičích. Motanice existuje i ve verzi pro školáky od 7 let - zde se procvičuje slovní zásoba a větná spojení.
Cena: 169 až 239 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: Doron;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

onep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18. duben 2021
Dnes má svátek Valérie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek